UNIQAlni w najnowszej kampanii z okazji 30-lecia UNIQA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQAlni w najnowszej kampanii z okazji 30-lecia UNIQA

Gdyby każdy w wieku 30 lat żył tak samo byłoby nudno. Życie przynosi różne scenariusze, a my jesteśmy UNIQAlni – przekonuje ubezpieczyciel w najnowszej kampanii. W ten sposób marka świętuje swój jubileusz w mediach społecznościowych

Zaczęło się od kilku pokoi w łódzkiej oficynie. Dziś UNIQA w Polsce zatrudnia prawie 900 osób, a jej przypis składki przekracza 1 mld zł rocznie. Jedno nie zmienia się od 30 lat - zawsze jej największą wartością byli ludzie i ich różnorodność. I do tego nawiązuje najnowsza kampania marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Nasz najnowszy spot to historia czterech zupełnie innych osób, które właśnie obchodzą swoje 30. urodziny. To analogia do 30-letniej historii naszej firmy. Każdy z nas jest inny, każda historia ukształtowała naszą firmę taką, jaką widzimy dziś, w 30. urodziny. Razem tworzymy jeden zespół, jedną UNIQA. Razem żyjemy lepiej – mówi Katarzyna Ostrowska, dyrektorka ds. komunikacji marketingowej i PR w UNIQA Polska.

Spot pokazuje młodą dziewczynę, która postanawia znaleźć w życiu nową pasję. Widzimy też przyszłą mamę i 30-latkę, mimo pewnych ograniczeń, świętującą swoje urodziny w gronie przyjaciół. Ostatnia z historii ukazuje mężczyznę, który postanawia spędzić ten dzień na własnych zasadach.

Spot „30-tka – UNIQAlnie” pojawi się na Facebooku oraz YouTube. W kolejnych czterech filmach poznamy bliżej historie głównych bohaterów. Wszystkie zostały zrealizowane we współpracy z LDZFILM.

To już kolejna kampania promocyjna UNIQA i Bluerank. Poprzednie opowiadały o dźwiękach bezpieczeństwa i rachunku bezpieczeństwa. Agencja od 2019 odpowiada za komunikację ubezpieczyciela na Facebooku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij