Serwis E.Wedel w nowej odsłonie od GoldenSubmarine

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Serwis E.Wedel w nowej odsłonie od GoldenSubmarine

Jest intuicyjna, funkcjonalna, a wizualnie to prawdziwa esencja przyjemności smaku. Nowa strona Wedel.pl, marki uwielbianej przez kolejne pokolenia Polaków już działa. Za efekt, w tym opracowanie nowej struktury UX czy atrakcyjny redesign, odpowiedzialna jest agencja postdigitalowa GoldenSubmarine.

Wedel od 1851 roku dostarcza konsumentom przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku czekolady i jest podziwiany za kunszt tworzenia produktów najwyższej jakości. Nowa strona internetowa daje ich świetny przedsmak, stawiając na przyjemność, i najnowsze rozwiązania w projektowaniu serwisów www.   

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zadaniem GoldenSubmarine było stworzenie strony ciekawej, merytorycznej i... apetycznej – godnej jednego z największych producentów słodyczy w Polsce. Serwis zawiera pełną historię i wartości firmy, kompendium wiedzy o produktach, ciekawostki na temat słodyczy, informacje o nowościach oraz wiele innych. Jak choćby dział „ŚWIAT WEDLA”, w którym firma otwiera drzwi do przestrzeni pełnej materiałów, pozwalających zgłębić i rozsmakować się na dłużej w marce.

Ważnym elementem strony jest pełny katalog produktowy. Można go przeglądać w wygodny, prosty i zarazem atrakcyjny sposób. Po wejściu w dany produkt, inne z jego kategorii doładowują się automatycznie, co pozwala zatrzymać uwagę konsumenta na dłużej. Dla mediów przygotowano dedykowaną zakładkę, gdzie można zapoznać się z ogłoszeniami prasowymi i znaleźć materiały do pobrania. W sekcji Kariera myślący o pracy w E.Wedel mogą zapoznać się z aktualnymi rekrutacjami i wysłać CV.

Nie zapomniano również o bardziej wymagających konsumentach, którzy chcą wiedzieć więcej na temat oferowanych produktów. W sekcji NASZE SKŁADNIKI znajdziemy odpowiedzi na nurtujące pytania o ich pochodzenie, skład czy jakość .

Serwis przygotowany został przez doświadczoną w interaktywnym marketingu agencję GoldenSubmarine. W prace zaangażowano specjalistów m.in. z działów UX, Kreacji czy IT. Przygotowano nową strukturę, opracowano makiety funkcjonalne podstron, a szata graficzna i treści powstały przy ścisłej współpracy z klientem. Strona działa w HTML5, pod autorskim CMSem. Dzięki responsywnej technologii (RWD) można ją przeglądać na komputerach czy smartfonach, ponieważ treści automatycznie dostosowują się do ekranu urządzenia. Została zoptymalizowana pod każdy klik, ładuje się szybko i jest seo friendly. Cała przyjemność smaku po stronie… wedel.pl!  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij