Aktor Paul Rudd jako millenials w nowej kampanii zachęca do noszenia maseczek

Aktor Paul Rudd jako millenials w nowej kampanii zachęca do noszenia maseczek

Popularny aktor komediowy Paul Rudd wystąpił w nowej kampanii społecznej Nowego Jorku. W przerysowanej roli millenialsa komik zwraca się do młodych mieszkańców miasta i zachęca ich do noszenia maseczek.

Pandemia koronawirusa – zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych – nie odpuszcza. Władze największych miast cały czas apelują do mieszkańców, by Ci przestrzegali zasad sanitarnych, a przede wszystkim – w miejscach publicznych nosili maseczki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Niestety nie wszyscy stosują się do nakazów, a już zwłaszcza zagrożenia związane z koronawirusem bagatelizują młodzi mieszkańcy Nowego Jorku, którzy niedawno wrócili do szkół, spotykają się ze znajomymi, czy też uczęszczają na liczne protesty odbywające się w mieście. 

Naprzeciw temu problemowi postanowił wyjść gubernator stanu Nowy Jork – Andrew Cuomo. Polityk bowiem zainicjował kampanię, w której wystąpił popularny aktor komediowy Paul Rudd.

W humorystycznym spocie komik wcielił się w przerysowanego millenialsa, który zwraca się do swoich rówieśników i tłumaczy im, jak istotne jest noszenie maseczek ochronnych w miejscach publicznych. 

PS

Australijski oddział agencji Ogilvy ruszył z nową akcją, za pomocą której chce zachęcić społeczeństwo do noszenia maseczek ochronnych w związku z panującą pandemią koronawirusa. Firma wykorzystała do tego potencjał LinkedIna.

PS2

Gdańskie Muzeum Narodowe wprowadziło do sprzedaży stylowe maseczki wielokrotnego użytku, na których znalazły się fragmenty słynnych eksponatów znajdujących się w obiekcie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij