#takbardzo – ruszyła nowa kampania Red Bull MOBILE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#takbardzo – ruszyła nowa kampania Red Bull MOBILE

Red Bull MOBILE stawia w nowej aktywacji na młodych odbiorców i serwuje im kolaborację rapowych talentów na wysokich obrotach. „TAK BARDZO” to utwór i teledysk z udziałem artystów młodego pokolenia rapowej sceny: OKIego, DZIARMY i Gverilli.

Mocny, energiczny numer „TAK BARDZO” i klip zrealizowany na wysokich obrotach są efektem współpracy z marką Red Bull MOBILE, dzięki której artyści mogli zrobić ten projekt z dużym rozmachem i w ekstremalnych okolicznościach. Zdjęcia do klipu zrealizowano na terenie funkcjonującej kopalni. Udział w projekcie wzięło kilkunastu zawodników motocross. Dodatkowo, w ramach akcji wokół TAK BARDZO, Red Bull MOBILE przygotował także specjalną akcję, w której użytkownicy Instagrama i Messengera będą mogli zagrać w grę zaszytą w interaktywnym filtrze AR i wcielić się w riderów z teledysku, walcząc o punkty, które następnie mają szansę zamieniać na bonusy u operatora – Red Bull MOBILE i nagrody. To pierwsza tego typu aktywacja AR prowadzona równolegle przez Instagram Stories i Facebook Messenger, która przenosi elementy ze świata rzeczywistego obecne w teledysku i wprost do gry. Użytkownik filtra ma w grze możliwość poruszać się w sceneriach z teledysku, na pojazdach, na których w klipie poruszają się bohaterowie jednocześnie słuchając utworu „TAK BARDZO”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za kreację, produkcję i realizację oraz koncepcję i wdrożenie aktywacji AR odpowiada agencja OUTRAGE, specjalizująca się w niestandardowych projektach z obszaru muzyki. Klip zrealizowano we współpracy z duetem reżysersko-producenckim Andiamo. Sesję zdjęciową promującą kolaborację wykonał Michał Klusek, a stylizacje Ewelina Gralak. Za landing page akcji oraz wdrożenie kampanii w social media i digitalu odpowiada agencja Plej, a za zakup mediów – MediaCom Warsaw. 

Wszelkie szczegóły oraz klip na stronie http://www.redbullmobile.pl/takbardzo oraz na kanale 2020, wydawcy „77747mixtape”. Klip w niecałe 24 godziny od premiery osiągnął pozycję pierwszej 20-tki na karcie na czasie YouTube i spotyka się z bardzo pozytywnym sentymentem fanów. Singiel „TAK BARDZO” dostępny jest także na wszystkich platformach streamingowych.

W „TAK BARDZO” OKI, DZIARMA i GVERILLA biorą na warsztat pragnienia, odnajdywanie swojej drogi, konsekwentne nią podążanie i energię, która pozwala na osiąganie kolejnych, coraz wyższych celów. Singiel „TAK BARDZO” to finałowy numer promujący najnowsze wydawnictwo OKIEGO, młodego rapera, który jak burza zdobywa dla siebie miejsce na rodzimej scenie. Premiera OKI - „77747mixtape” już 25 września 2020. 

Strategicznie i koncepcyjnie założenie utworu, klipu i całej komunikacji kampanijnej oscyluje wokół potrójnego rozwinięcia głównego claimu marki:  #TAKBARDZO: DUŻO / SZYBKO / GŁOŚNO.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij