„Pozytywna siła Rutyny" – nowa kampania Rutinoscorbin już w mediach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Pozytywna siła Rutyny

Rutinoscorbin wchodzi w sezon jesienno-zimowy z nową kampanią autorstwa agencji Saatchi & Saatchi. Działania obejmują telewizję oraz digital.

Od 14 września w telewizji można zobaczyć najnowszy spot, który jest elementem jesienno-zimowej kampanii marki Rutinoscorbin należącej do GSK.  Komunikacja prowadzona jest pod hasłem „Pozytywna siła Rutyny”. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Koncept kreatywny opiera się na podkreśleniu, że Rutinoscorbin to nie suplement, a lek łączący w sobie dwa uzupełniające się składniki: rutozyd oraz witaminę C. Regularne stosowanie leku Rutinoscorbin wspiera rodziny w budowaniu odporności oraz pomaga sprostać im różnym rutynowym wyzwaniom – od wspólnego przygotowywania posiłków z dziećmi do wymagających treningów i zabaw ze swoim pupilem Rufusem. Za koncept odpowiada agencja Saatchi & Saatchi, która już od 2015 roku wspiera GSK w pracach strategicznych i kreatywnych dla marki Rutinoscorbin. Długoletnia współpraca zaowocowała dwukrotnie srebrną statuetką Effie oraz nominacją w kategorii Long Term. 

Prócz wypracowanych przez Saatchi & Saatchi kopi telewizyjnych (30’ i 15’) kampania będzie wsparta przez działania digitalowe przygotowane przez agencję VMLY&R. Media zostały zakupione przez Publicis Media na cały sezon przeziębieniowy tj. do marca 2021 roku. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij