KAZAR x KASIA – premiera limitowanej kolekcji kapsułowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KAZAR x KASIA – premiera limitowanej kolekcji kapsułowej

KAZAR otwiera sezon jesienno–zimowy kolekcją kapsułową stworzoną wspólnie ze znaną reżyserką pokazów mody, osobowością telewizyjną, Kasią Sokołowską. Po połączeniu sił Emeralds and Crocodiles, osobistej marki Kasi, KAZAR prezentuje unikatową kolekcję pod nazwą KAZAR x KASIA.

– Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy stworzyć tak niezwykły projekt z tak wyjątkową osobą, jaką jest Kasia Sokołowska. Zaangażowanie Kasi, jej entuzjazm i pomysłowość były inspirujące. Postawiliśmy na wysoką jakość i nowoczesny, ponadczasowy design. W kapsule większość produktów jest wykonana ze skóry baraniej, o niezwykle przyjemnym, miękkim chwycie. Skóra robi wrażenie delikatnej, ale cechuje ją duża wytrzymałość i wiele walorów użytkowych. Apaszki i szale powstały z najwyższej jakości polskiego jedwabiu. Wszystkie produkty zostały wykonane ręcznie, w małych seriach, na terenie Polski – mówi Karol Kazienko odpowiedzialny w Kazar Group za dział kolekcji damskiej oraz komunikację.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kasia Sokołowska ze swoją wrażliwością i artystyczną duszą szukała inspiracji w świecie, który ją otacza. W modzie, architekturze, wyrafinowanych kolorach i dobrym designie. Nieustającą inspiracją dla Kasi jest wielowymiarowość, temperament i potrzeby współczesnych kobiet. Istotne dla niej było zachowanie ponadczasowego charakteru poszczególnych modeli . Dlatego powstała kolekcja butów, toreb i akcesoriów wyróżnia się prostymi formami, wyrafinowanymi kolorami, ale jest też bardzo praktyczna.

Do stworzenia printów Kasia zaprosiła polską ilustratorkę Asię Pietrzyk. Asia mieszka i pracuje w Szwecji. Ma na swoim koncie współpracę ze światowymi markami, jak Saks Fifth Avenue, czy magazynami, jak francuskie „Elle” czy „Time”. Styl rysowniczki, który można określić jako pop-artowy, marzycielski i zarazem odważny, doskonale odnalazł się w mariażu z elegancją kapsuły KAZAR x KASIA. Ilustracje, które Asia zaprojektowała we współpracy z Kasią Sokołowską, przedstawiają proste i efektowne atrybuty kobiet. Są to m.in. szmaragdy i szpilki, a także fantazyjne palmy, dzięki którym lato zostanie z nami na dłużej. Miłośniczki pupili będą zachwycone zwierzęcą inspiracją w kolekcji, a jest nią Helena – pudelek Kasi Sokołowskiej, z którym są nierozłączne. Podstawę palety kolorystycznej tworzą ulubione barwy Kasi Sokołowskiej: „błoto”, kolory jesieni i pustyni – beże i brązy, przełamane szlachetną zielenią i energetycznymi akcentami różu oraz pomarańczy.

– Współpraca z Kasią była dla mnie czystą przyjemnością. Szybko okazało się, że mamy podobny zmysł estetyczny i w fazie szukania inspiracji podobały nam się te same rzeczy. Kasia dała mi w zasadzie pełną swobodę twórczą, będąc tym samym fantastyczną mentorką – mówi Asia Pietrzyk.

Modele w kolekcji: klapki (mule), sandały, sneakersy, szale, apaszki, shoppery, torebki mini, które można dopiąć do większych modeli lub nosić oddzielnie; torebka typu „pouch” w dwóch rozmiarach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij