Tefal wspiera tych, którzy chcą wspierać naturę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmienimy Świat

dołącz do akcji

Tefal wspiera tych, którzy chcą wspierać naturę

Tefal wystartował z kolejną odsłoną akcji #SkuteczniePosprzatane. Tym razem marka zachęca konsumentów do sprzątania śmieci w swoim otoczeniu i wzięcia udziału w konkursie.

Tefal kontynuuje zapoczątkowane w 2019 roku działania mające na celu dbanie o środowisko.

W ramach kolejnej odsłony akcji #skutecznieposprzątane, marka promuje sprzątanie śmieci podczas  codziennej aktywności fizycznej – treningu, spaceru czy jazdy na rowerze. 

Kampanię proekologiczną wspierają influcencerzy – Marcin Jaskółka, pomysłodawca inicjatywy ekologicznej Trashrun, oraz Tomasz Habdas (@wsczytowejformie), którzy poinformują o akcji i konkursie w social mediach, zachęcą do udziału oraz nominują kolejne osoby w ramach trashrun. 

W ramach #skutecznieposprzątane marka organizuje także konkurs dla konsumentów. Do wygrania jest 10 plecaków marki Patagonia – dla najaktywniejszych uczestników. Warunkiem udziału w konkursie jest udokumentowanie zebranych śmieci zdjęciem wrzuconym na Instagram z hashtagami konkursowymi: #SkuteczniePosprzatane oraz #Trushrun. 

Poza działaniami w social media, z udziałem influencerów, akcja promowana jest także na portalu gazeta.pl. W ramach działań promocyjnych marka Tefal objęła patronat nad sekcją Środowisko. W cyklu Piątki dla klimatu opublikowano również artykuł natywny.  

Akcja potrwa do 4 października. Za koncept, realizację oraz komunikację kampanii odpowiada agencja Cape Morris.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij