Żywiec Zdrój wprowadza butelkę wykonaną w 100% z innych butelek

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Żywiec Zdrój wprowadza butelkę wykonaną w 100% z innych butelek

Żywiec Zdrój wprowadził na rynek kolejny produkt w butelce wykonanej w 100% z plastiku z recyklingu. W ofercie firmy pojawiła się woda niegazowana w nowym, poręcznym formacie 1l, której butelka została wykonana w całości z powtórnie przetworzonego plastiku.

Nowy format jest trzecim, po 5-litrowej butelce wody niegazowanej oraz Żywiec Zdrój Essence, produktem w opakowaniu wykonanym w całości z plastiku z recyklingu. Sięgnięcie po surowiec z odzysku pozwoliło wyeliminować użycie nowego plastiku, znacząco ograniczyło emisję CO2 i jest namacalnym dowodem na to, że recykling opakowań ma znaczenie i przekłada się na ograniczenie ilości plastiku w środowisku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jesteśmy przekonani, że opakowania wykonane w 100% z recyklingu są przyszłością branży opakowaniowej i kierunkiem rozwoju dla całego sektora spożywczego. Jest to nie tylko odpowiedź na najważniejsze wyzwania ekologiczne współczesnego świata, lecz także zwrócenie się w stronę konsumentów, którzy są coraz bardziej świadomi wpływu swoich decyzji zakupowych na środowisko naturalne. Niezmiernie cieszymy się, że możemy zaproponować im kolejny produkt dostępny w opakowaniu stworzonym wyłącznie z materiału z odzysku i dodatkowo – w nowym, poręcznym formacie, który zyskuje coraz większe grono sympatyków – mówi Edyta Krysiuk-Kowalczyk, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju w Żywiec Zdrój.

Żywiec Zdrój NIEGAZOWANY w formacie 1l w opakowaniu w 100% z recyklingu dostępny jest od października w sieci sklepów Biedronka. Rekomendowana cena detaliczna wynosi 1,79 zł. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij