Maffashion współpracuje z Allegro w ramach promocji festiwalu zakupowego Allegro Smart! Week

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maffashion współpracuje z Allegro w ramach promocji festiwalu zakupowego Allegro Smart! Week

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Zasłynęła z prowadzenia modowego bloga, a aktualnie jej aktywność w mediach społecznościowych wykracza ponad branże fashion.

W dniach 28.09-04.10, kiedy odbywa się festiwal zakupowy Allegro Smart! Week, liczne grono odbiorców Maffashion, które tylko na Instagramie liczy niemal 1,5 mln użytkowników, będzie towarzyszyć jej podczas internetowych zakupów w ramach tego wydarzenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Allegro Smart! Week to największy festiwal promocji, skierowany do posiadaczy programu lojalnościowego Allegro Smart!, który wystartował w poniedziałek i potrwa do końca tygodnia. Na konsumentów czekają tysiące ofert ze wszystkich kategorii dostępnych na Allegro w promocyjnych cenach obniżonych nawet do -70% oraz darmową dostawą w ramach usługi Allegro Smart! To doskonały pretekst do tego, żeby wziąć udział w wydarzeniu i zacząć oszczędzać!

Julia rozpoczęła już promocję Allegro Smart! Week na swoim Instagramie. W formie postów i InstaStories pokazuje jakie produkty domowe i te przydatne młodym mamom można zakupić podczas tego festiwalu zakupowego, a także co zrobić, by zdobyć je po najkorzystniejszej cenie.

Allegro przy różnych okazjach nawiązuje współprace z influencerami i celebrytami. Tegoroczną edycję Allegro Smart Week, obok Maffashion, promują także: Małgorzatą Rozenek-Majdan z Radosławem Majdanem, Ciocia LieStyle oraz TikTokerki: Maria Jeleniewska, najbardziej zasięgowa Polka na tej platformie oraz Joanna Kołodziejska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij