Cała Polska gra w planszówki – gry planszowe w ofercie Lidl Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cała Polska gra w planszówki – gry planszowe w ofercie Lidl Polska

10 października obchodzimy Dzień Gier Planszowych. Z tej okazji w ofercie Lidl Polska od poniedziałku, 5 października, znajdziemy wiele gier planszowych – dla dorosłych oraz młodszych np. Ubongo, Harry Potter Labirynt, Splendor czy Dixit.

Gry planszowe przeżywają renesans. Nic dziwnego! Planszówki uatrakcyjnią czas spędzany w gronie rodziny czy znajomych. Pozwolą nam rozwinąć naszą kreatywność, wyobraźnię, a na dodatek obudzą w nas ducha rywalizacji. W ofercie Lidl Polska od poniedziałku, 5 października, znajdziemy ofertę gier planszowych dla całej rodziny, dorosłych, ale również tych najmłodszych. Wszystkie gry będą oferowane w niskich, atrakcyjnych cenach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wśród hitów oferty znajdziemy m.in. grę „Harry Potter Labirynt” (109 zł/ 1 opak.) z prostymi zasadami – gracz musi odnaleźć drogę do słynnych mieszkańców Hogwartu i powrócić do punktu wyjścia. To „must have” każdego Potteromaniaka! Kolejna gra – „Dixit” (94,90 zł/ 1 opak.) – to zaskakująca gra skojarzeń, która na pewno rozwinie nam wyobraźnię i pozwoli w dobrym nastroju spędzić czas. W ofercie klienci znajdą też światowy bestseller – „Ubongo” (64,90 zł/ 1 opak.), który zdobył popularność dzięki prostym zasadom i błyskawicznej rozgrywce. Z kolei gra „Splendor” (89,90 zł/ 1 opak.) pozwoli nam przenieść się w inną epokę – gracze wcielają się w niej w kupców, którzy próbują nabyć kopalnie klejnotów, środki transportu i sklepu. Celem gry jest zdobycie jak największego prestiżu!

W ofercie Lidla znajdziemy też gry dla nieco młodszych dzieci. Gra „Potwory do szafy” (24,99 zł/ 1 opak.) to kooperacyjna gra dla najmłodszych, która polega na przegonieniu potworów do szafy. Polecana szczególnie na dobranoc. Dla jeszcze młodszych przygotowano grę „Figuraki” (29,99 zł/ 1 opak.), dzięki której dzieci nauczą się rozpoznawać figury geometryczne. Z kolei dla dzieci w wieku późno-przedszkolnym idealna będzie gra „Pędzące żółwie” (39,99 zł/ 1 opak.), która polega na doprowadzeniu swojego żółwia do grządki sałaty.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij