Akademia ClickMeeting: Od czego zależy jakość wideo w wirtualnym pokoju? Szkolenie online

Webinary

partnerem merytorycznym działu jest ClickMeeting

Akademia ClickMeeting: Od czego zależy jakość wideo w wirtualnym pokoju? Szkolenie online

Jak zabrać się za profesjonalne prowadzenie webinarów w celach edukacyjnych, szkoleniowych, rekrutacyjnych czy sprzedażowych? Jak wybrać sprzęt czy przygotować miejsce, z którego będziesz prowadzić webinary i spotkania online?

W drugim, z cyklu sześciu bezpłatnych szkoleń online Akademii ClickMeeting, dowiesz się od czego, zależy jakość wideo w wirtualnym pokoju.

Webinary, wideokonferencje czy spotkania online stały się fundamentem aktywności dla firm i instytucji działających w niemal każdej branży. Pokochali je szkoleniowcy, marketerzy, sprzedawcy, rekruterzy i eksperci HR, a cały sektor edukacji stał się uzależniony od tej formy komunikacji online. Jednak mimo radykalnie rosnącej popularności webinarów wprowadzenie ich w życie może być nie lada wyzwaniem.

Aby pomóc Ci pokonać próg wejścia w ten obszar, Akademia ClickMeeting przygotowała cykl sześciu bezpłatnych szkoleń online, które poprowadzą niekwestionowani eksperci w tej dziedzinie: Marta Eichstaedt oraz Dariusz Tadrała – wspólnicy w spółce Webcomm. Na co dzień zajmują się oni szkoleniem trenerów biznesu w zakresie prowadzenia własnych zajęć w wirtualnych pokojach.

Webcomm organizuje wydarzenia online w profesjonalnym studiu webinarowym na warszawskim Moktowie i może pochwalić się takimi klientami jak: mBank, PZU, PZU Życie, InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Vienna Insurance Group, Warta, EY, Legrand, Astat, FläktGroup, Jeronimo Martins, Synevo, Bureau Veritas czy LangMedia.

Podczas pierwszego szkolenia online, które otwierało nasz cykl, prowadzący wzięli pod lupę temat wyboru sprzętu, czyli fundamentalny aspekt, od którego powinieneś zacząć przygodę z webinarami i szkoleniami online.

Drugie szkolenie online – od czego zależy jakość wideo w wirtualnym pokoju?

Idziemy za ciosem! Tematem drugiego webinaru będzie czynnik, od którego w dużej mierze będzie zależeć sukces Twoich przyszłych wydarzeń online, czyli – jakość wideo! Dlaczego jest to absolutna podstawa? Ponieważ to, jak Twoi uczestnicy widzą Cię i słyszą, będzie wpływać na to, czy zostaną oni z Tobą na kolejne wydarzenia, w większym stopniu (niestety) niż treści, które prezentujesz.

Na szczęście, z odpowiednim przygotowaniem, jeśli chodzi o sprzęt i oprogramowanie, jesteś w stanie zapewnić jakość na najwyższym poziomie. Nasi eksperci wezmą na warsztat zarówno jakość, którą zapewnią Ci platformy do webinarów, jak również doradzą Ci w prawidłowym ustawieniu kamery internetowej, wykorzystaniu zalet aparatu bezlusterkowego, czy też w profesjonalnej pracy z tłem.

Czego konkretnie dowiesz się ze szkolenia?

Podczas nadchodzącego, drugiego webinaru Marta Eichstaedt oraz Dariusz Tadrała powiedzą Ci:

 • Jakiej jakości wideo możesz spodziewać się po platformach webinarowych;
 • Co kryje się pod terminami SD, HD, czy 4K; oraz co potrzebujesz zrobić, żeby prowadzić swoje przyszłe wydarzenia online w jakości HD;
 • Jak powinieneś ustawić kamerę internetową czy poradzić sobie z ustawieniami kadru;
 • Do rozwiązania jakich problemów przyda Ci się program do sterowania parametrami kamery Logitech;
 • Jak wykorzystać statyw do kamery oraz dodatkowe oświetlenie względem ustawienia Twojego biurka;
 • Jakiej ostrości, balansu bieli czy ustawienia kadru możesz spodziewać się po aparacie bezlusterkowcu;
 • Tła naturalne? Fotograficzne? Czy też praca z green screenem? Nasi prowadzący wprowadzą Cię w tajniki profesjonalnego ustawienia tła dla Twoich wydarzeń.

Dla kogo jest ten webinar?

 • Dla nauczycieli, trenerów biznesu, lektorów i wszystkich edukatorów;
 • Dla właścicieli małych i średnich firm;
 • Dla pracowników dużych firm, którzy chcą wyposażyć swoją salkę webinarową.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Tematy kolejnych szkoleń online

Wybór sprzętu jest arcyważny, ale to dopiero początek drogi! Dlatego mamy dla Ciebie w zanadrzu kolejne cztery bezpłatne szkolenia z Martą Eichstaedt i Dariuszem Tadrałą.

Czego będą dotyczyć?

 • Organizowania szkoleń online. Uczestnicząc w tym spotkaniu, możesz spodziewać się sprawdzonych sposobów na weryfikację Twojej eksperckiej wiedzy czy zwiększenie zaangażowania przyszłych kursantów.
 • Wykorzystania webinarów w poszczególnych działach większych firm. Poznasz tu praktyczne zastosowanie tej formy komunikacji online w BHP, rozproszonej strukturze działów sprzedaży, sektorze IT (jeśli chodzi o zdalne szkolenie z oprogramowania) czy też środowisku HR i rekrutacji zdalnej.
 • Nauczania za pomocą webinarów. To spotkanie jest obowiązkową pozycją dla publicznych i prywatnych szkół oraz uczelni, nauczycieli, wykładowców, osób zajmujących się nauką języków obcych czy profesjonalną, certyfikowaną edukacją.
 • Tematyki Live Streaming. Biorąc udział w tym szkoleniu, zagłębisz się w obszar transmisji na żywo, jej wykorzystania i jakości. Poznasz różne licencje w tym zakresie oraz nauczysz się stawiać pierwsze kroki w nadawaniu swoich wydarzeń.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij