Marka DayShift w nowej kampanii składa hołd kobietom i wspiera Centrum Praw Kobiet

Marka DayShift w nowej kampanii składa hołd kobietom i wspiera Centrum Praw Kobiet

Najnowsza kampania DayShift zatytułowana „Women’s Stories” to hołd oddany kobiecej przyjaźni i solidarności. Marka wspiera Centrum Praw Kobiet, przekazując część zysku ze sprzedaży torby zaprojektowanej we współpracy z artystką Barrakuz.

Nowa kampania marki DayShift zatytułowana „Women’s Stories” to malownicza opowieść o kobiecości, wzajemnym szacunku i wsparciu. To również przypomnienie, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają inne kobiety i jak wiele znaczy przyjaźń.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W dzisiejszym, zabieganym świecie wierzę, że kobieca solidarność to jedna z najpiękniejszych wartości, o które powinnyśmy dbać. Najnowszą kolekcję stworzyłam z myślą o kobietach – ich codziennych potrzebach i stylu życia. Nieocenioną rolę odegrały moje najbliższe przyjaciółki. Rozmawiamy o tym w czym czujemy się dobrze, jakie ubrania powodują, że jesteśmy pewne siebie i mamy siłę, by przenosić góry – podkreśla Sonia Kubisa, założycielka marki. 

Co istotne, w ramach kampanii marka DayShift postanowiła wesprzeć Centrum Praw Kobiet – organizację, która od przeszło 26 lat wspiera Polki, udzielając bezpłatnych porad prawnych, psychologicznych oraz tworząc kampanie edukacyjne. W ramach kolekcji powstała torba wykonana z bawełny, na której nadrukowana została grafika przygotowana przez jedną z najczęściej nagradzanych graficzek młodego pokolenia – Beatę Śliwińską, tworzącą pod pseudonimem Barrakuz. W ten sposób, 50% ze sprzedaży toreb pójdzie na konto organizacji wspierającej kobiety.

W nowej kampanii DayShift wystąpiła założycielka marki – Sonia Kubisa wraz z najbliższymi przyjaciółkami.

PS

W cyklu „Budowanie wizerunku marki modowej” przybliżamy sylwetki polskich brandów i ich sprawdzone sposoby na budowanie swojego wizerunku. Tym razem przedstawiamy markę DayShift.

PS2

Marka Tatuum połączyła siły z Fundacją Itaka, by wspólnie walczyć z depresją w ramach akcji „Stop Depresji”. Celem współpracy jest wsparcie Antydepresyjnego Telefonu Zaufania.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij