Havas Media wygrywa obsługę mediową kampanii promującej grę Cyberpunk 2077

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Havas Media wygrywa obsługę mediową kampanii promującej grę Cyberpunk 2077

Agencja mediowa Havas Media zwyciężyła w przeglądzie ofert na obsługę mediową kampanii offline promującej najnowszą grę studia CD PROJEKT RED – Cyberpunk 2077.

Agencja Havas Media będzie odpowiedzialna za planowanie, optymalizację i zakup mediów offline w nadchodzącej kampanii promującej grę Cyberpunk 2077. Gra jest jedną z najbardziej wyczekiwanych globalnych premier roku 2020 r. w branży rozrywki cyfrowej. CD PROJEKT RED to studio, które znane jest z produkcji serii gier o Wiedźminie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania mediowe, obejmujące media płatne – głownie ATL, zaplanowane są na listopad 2020 r., a sama gra pojawi się w sklepach 19 listopada.

– To zwycięstwo jest dla nas ważne, nie tylko z oczywistych względów biznesowych, ale też ze względu na możliwość udziału w tak prestiżowym projekcie, ogromnie wyczekiwanym przez fanów z całego świata. Dlatego podeszliśmy do niego zupełnie niestandardowo, myśląc o całej kampanii w modelu 360 stopni. Przygotowana strategia doskonale wpisała się w oczekiwania klienta, a tym samym w sam produkt. Rozwiązania były dopasowane do charakteru gry – kontekstowe i wykorzystujące elementy charakterystyczne dla projektu. Komplementarnie do strategii, zaprezentowaliśmy w pełni transparentne rozwiązania w kwestiach kosztów oraz zespołu. Co ważne, cały proces przetargowy, od momentu zapoznania z briefem, aż po prezentację przed klientem, odbył się zdalnie w warunkach kwarantanny, co było dla nas również ciekawym doświadczeniem – mówi Renata Wasiak-Sosnowska, COO Havas Media Group.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij