We Wrocławiu pojawił się automat z kosmetykami Carrefour i Yope

We Wrocławiu pojawił się automat z kosmetykami Carrefour i Yope

Po Warszawie przyszedł czas na Wrocław – w sklepie Carrefour BIO mieszczącym się w Parku Magnolia stanęła właśnie druga stacja refillingowa, dzięki której klienci mają możliwość napełnienia kosmetykami marki Yope swoich butelek wielokrotnego użytku.

Pierwsza stacja refillingowa marek Carrefour i Yope we współpracy ze startupem Swapp! pojawiła się na początku września br. w sklepie Carrefour BIO zlokalizowanym na warszawskim Bemowie. Teraz przyszedł czas na Wrocław.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

We wrocławskim bio markecie popularnej sieci, mieszczącym się w Parku Magnolia, stanął właśnie drugi refillomat, wypełniony naturalnymi kosmetykami marki Yope, takimi jak żel pod prysznic, mydło w płynie czy tez szampon do włosów. W automacie znajdują się zarówno klasyki, czyli najczęściej kupowane produkty marki, jak i nowości.

Wystarczy przyjść z własną butelką wielokrotnego użytku, którą będzie można napełnić produkty. Dzięki temu, każdy z nas może przyczynić się do zmniejszenia wykorzystania jednorazowych butelek plastikowych na rzecz tych wielokrotnego użytku. 

PS

W połowie czerwca br. w dawnej fabryce Poznańskiego w Łodzi została otwarta nowa, flagowa drogeria marki Rossmann. Sklep pełen jest nowoczesnych, a także proekologicznych rozwiązań – znajdziemy tam m.in. automaty do napełniania butelek żelem pod prysznic, szamponem czy też płynem do prania.

PS2

Z myślą o ograniczeniu zużycia plastiku i promowaniu przyjaznych środowisku nawyków zakupowych, w ubiegłym roku Carrefour wprowadził dla swoich klientów możliwość zakupów produktów na wagę do ich własnych wielorazowych opakowań we wszystkich swoich sklepach w Polsce.

PS3

W sierpniu 2019 roku w pewnej łódzkiej restauracji pojawił się Cosmetomat, czyli specjalny automat do sprzedaży środków czystości, którymi napełnia się własne pojemniki. W ten sposób poznańska firma chce walczyć z nadmierną ilością śmieci oraz plastiku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij