Paweł Ważyński na czele Resolution

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paweł Ważyński na czele Resolution

Paweł Ważyński od listopada będzie pełnił obowiązki dyrektora zarządzającego w agencji Resolution należącej do Grupy OMD. Zastąpi na stanowisku Annę Elwart, która zdecydowała się dołączyć do zespołu El Passion, jako CEO.

Paweł Ważyński jest związany z RESOLUTION od stycznia 2019 r., dotychczas pełnił rolę marketing platforms directora. „Paweł był zastępcą Ani, nadzorował bieżącą pracę z klientami. Zna Resolution od podszewki. Jest naturalnym wyborem na następcę”, podkreśla Jakub Bierzyński, CEO Grupy OMD.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ważyński od ponad dekady specjalizuje się Biddable Media z naciskiem na SEA, SOME, Programmatic. Kierowane przez niego zespoły zdobywały wiele nagród (m.in. 2 statuetki Golden Arrow, 3 statuetki MIXX Awards oraz statuetkę Effective Mobile Marketing Awards (UK). Doświadczenie managerskie zdobywał w Netspring Group oraz w Cube Group, był również oficjalnym trenerem Google Ads w Polsce. Koordynował kilkaset kampanii performance dla kluczowych marek: Aviva, UPC Polska, Polpharma, Media Markt, Credit Agricole, Santander, PLL LOT, Provident, Akzo Nobel, Bayer. Jest autorem wielu publikacji specjalistycznych oraz prelegentem na konferencjach branżowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij