Helios zaprasza na bezpieczne seanse kinowe

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Helios zaprasza na bezpieczne seanse kinowe

Pomimo trudnej sytuacji w Polsce, kina sieci Helios regularnie funkcjonują, zapraszając widzów na premierowe seanse oraz projekty specjalne. Dzięki przestrzeganiu rygorystycznych procedur sanitarnych możliwe jest bezpieczne oglądanie ciekawych filmów na wielkim ekranie.

– Dzięki wprowadzonemu rygorowi sanitarnemu kino jest jednym z bezpieczniejszych obecnie miejsc. To zasługa zarówno naszych pracowników, którzy zostali odpowiednio przeszkoleni i dokładają wszelkich starań, aby odwiedzający kina Helios widzowie byli w nich bezpieczni, ale również widzów, którzy zachowują się w naszych obiektach bardzo odpowiedzialnie. Warto zauważyć, że jak podaje serwis branżowy – Celluloidjunkie.com – rygor sanitarny wprowadzony w kinach globalnie sprawił, że na całym świecie nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia się w kinie COVID-19 – mówi Tomasz Jagiełło, Prezes Zarządu sieci kin Helios. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Helios nieustannie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić kinomanom bezpieczeństwo i komfort. Pracownicy kin są wyposażeni w przyłbice ochronne, rękawiczki, a także płyny do dezynfekcji dłoni. Po każdym seansie sale są wietrzone, a plastikowe elementy foteli dezynfekowane. Ponadto regularnie dezynfekowane są również hole kin, stoliki oraz toalety.  

Z kolei widzowie powinni pamiętać o obowiązku dezynfekcji dłoni tuż po wejściu do kin, a także o konieczności zakrywania nosa i ust. Aby ułatwić kinomanom utrzymanie bezpiecznego odstępu między sobą, sieć dba o odpowiednie oznaczenia na podłogach holów kinowych. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego w sali kinowej musi pozostać co najmniej 75% wolnych miejsc.  

Wszystkie kina sieci Helios są przygotowane na spotkania z widzami, z zachowaniem wszelkich wymogów odnośnie higieny i bezpieczeństwa. Obsługa dba, aby każdy czuł się w nich komfortowo.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij