Facebook realizuje nowe działania na rzecz szczepień

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Facebook realizuje nowe działania na rzecz szczepień

Pandemia COVID-19 uwidoczniła znaczenie profilaktyki zdrowotnej. Eksperci ds. zdrowia publicznego zgadzają się, że jeszcze przez jakiś czas nie będziemy mieli zatwierdzonej i powszechnie dostępnej szczepionki przeciw COVID-19, jednak istnieją działania, które ludzie mogą podjąć, aby pozostać...

... zdrowymi i bezpiecznymi. Dotyczy to między innymi szczepienia przeciw grypie sezonowej. Z tego względu Facebook ogłosił kilka kroków mających na celu wsparcie działań na rzecz szczepień. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W sobotę firma uruchamia na platformie nową kampanię informacyjną na temat szczepionek przeciw grypie. Mieszkańcy Polski oraz innych krajów europejskich zobaczą na Facebooku ogłoszenia, które będą kierowały ich do ogólnych informacji na temat szczepionki przeciw grypie i sposobu jej uzyskania. Facebook będzie również przekazywał łatwe do udostępniania przypomnienia o szczepieniach przeciw grypie oraz materiały od organów służby zdrowia w Aktualnościach oraz w ramach Centrum informacji o koronawirusie (COVID-19).

Co więcej, Facebook wprowadził nową globalną politykę, która zakazuje reklam zniechęcających ludzi do szczepień. Jest to rozszerzenie wcześniejszej polityki, zakazującej reklamowania kłamstw na temat szczepionek, które zostały zidentyfikowane przez wiodące światowe organizacje zdrowotne. Teraz, jeśli reklama wyraźnie zniechęca do szczepienia, Facebook ją odrzuci.

Wreszcie, w wielu częściach świata Facebook współpracuje z globalnymi organizacjami zdrowia, w tym z WHO i UNICEF-em, nad kampaniami mającymi na celu podniesienie odsetka osób zaszczepionych.

Więcej informacji o tym, w jaki sposób Facebook wspiera ekspertów ds. zdrowia publicznego w działaniach na rzecz szczepień, znajduje się w artykule

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij