Rusza kolejna edycja programu Pogotowie Portfolio SARP x STGU

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza kolejna edycja programu Pogotowie Portfolio SARP x STGU

Nadjeżdża kolejne Pogotowie Portfolio. Lecz tym razem już nie tylko architektoniczne. Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP) i Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) łączą siły i wspólnie zapraszają na architektoniczno-graficzną edycję wydarzenia.

Organizatorzy namawiają do udziału wszystkich studentów i absolwentów kierunku Architektura, którzy pragną stworzyć idealne portfolio. I mieć okazję omówić je z doświadczonym architektem. Do współpracy w tegorocznej edycji ponownie zaproszono architektów ze znanych pracowni, takich jak APA Wojciechowski, 22 Architekci, Projekt Praga, APA Kuryłowicz, i inni. Zaangażowano również grafików ze Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej. W tym roku wydarzenie wraca z nową formułą – odbędzie się w całości online i zostanie podzielone na dwie główne części:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Część 1 – WEBINAR – DOBRE PRAKTYKI GRAFICZNE (online)

Projektanci graficzni z STGU poprowadzą otwarty webinar, w trakcie którego zostaną omówione zasady projektowania graficznego przydatne w opracowywaniu portfolio architektonicznego.

W tym celu wykorzystają pierwsze zajawki porftolio uczestników. Będą dzięki temu mogli od razu wskazać typowe dobre elementy oraz typowe te, które wymagają poprawy. Po webinarze uczestnicy wydarzenia będą mieli czas na udoskonalenie swoich projektów portfolio w oparciu o zdobytą wiedzę i unikną typowych błędów projektowych. Tak przygotowane portfolio przedstawią w trakcie części 2.

Dlatego wraz ze zgłoszeniem chęci uczestnictwa w wydarzeniu należy przesłać 5 dowolnych stron swojego portfolio – wg specyfikacji poniżej, w terminie do 23.10.2020. Wysyłając zgłoszenie wyraża się zgodę na wykorzystanie przesłanego materiału jako przykład w trakcie webinaru.

Część 2 – PORTFOLIO REVIEW (online) – kilka terminów

Konsultacje portfolio odbędą się przy wirtualnych stolikach, w kilku turach. W każdej grupie konsultacji udzielać będzie Architekt i Grafik. Uwaga: do udziału w konsultacjach obowiązują wcześniejsze zapisy!

Obie części wydarzenia będą streamowane na żywo za pomocą platformy internetowej. Uczestnicy konsultacji, wysyłając swoje zgłoszenie wyrażają zgodę na udostępnienie swojego portfolio publicznie, online, na potrzeby przeprowadzenia wydarzenia.

Na drugą część wydarzenia obowiązują zapisy. Więcej informacji znajduje się na stronie

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij