Marka Crocs zachęca do podzielenia się osoczem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka Crocs zachęca do podzielenia się osoczem

Ozdrowieńcy to w obecnej chwili jedyna nadzieja dla chorych na Covid-19. Marka Crocs jest tego świadoma, dlatego chciałaby zachęcić wszystkich, którzy mogą, do podzielenia się osoczem.

Udowodniono, że osocze wyodrębnione z krwi tzw. ozdrowieńców wspomaga leczenie. Niestety, nie da się go wyprodukować. Jedyny sposób to pobranie materiału od kogoś, kto przeszedł wirusa. Media przypominają nam o tym każdego dnia, lecz nadal to za mało. Marka Crocs postanowiła wesprzeć inicjatywę przekazując buty z kolekcji Classic osobom, które oddały osocze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Możesz uratować komuś zdrowie, a nawet życie! Jeśli przechorowałeś Covid-19 i w Twojej krwi znajdują się przeciwciała to mogą one wspomóc leczenie tych, którzy potrzebują tego najbardziej. Wystarczy zgłosić się do najbliższego punktu krwiodawstwa i spełnić określone kryteria kwalifikacji m.in. wiek 18-60 lat, przechorowanie Covid-19 lub bezobjawowe przejście zakażenie wirusem SARS-CoV-2 potwierdzone testami. Dawcą osocza można być wiele razy, co udowodnił policjant z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie. Jest honorowym krwiodawcą od 1996 roku. Po przechorowaniu Covid-19 już ośmiokrotnie oddał osocze dla chorych na koronawirusa.

Marka Crocs na początku pandemii przekazała swoje specjalistyczne obuwie dla lekarzy szpitali jednoimiennych w tym dla MSWiA. Kontynuując ideę wspierania walki z wirusem chciałaby zachęcić ludzi i nagrodzić tych, którzy zdecydują się na oddanie osocza. Wystarczy przesłać zaświadczenie, które otrzymuje się w punkcie krwiodawstwa, a pierwsze 50 osób będzie miało możliwość wybrania obuwia z kolekcji Classic zarówno z działu damskiego, męskiego, jak i dziecięcego.

Szczegółowe informacje o tym jak się zgłosić i regulamin akcji znajdziecie na polskiej stronie marki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij