Nowy skład menedżerski pionu Media & Performance w dentsu Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy skład menedżerski pionu Media & Performance w dentsu Polska

Rafał Klara i Marta Kulik-Jastrzębska objęli nowe role menedżerskie w pionie Media&Performance Grupy dentsu Polska. Klara pokieruje zespołem strategów, zaś Kulik-Jastrzębska przejmie odpowiedzialność za planowanie i zakup mediów direct, biddable, badania i analitykę oraz non media.

W Grupie dentsu trwa proces integracji Grupy do modelu „One dentsu”, który polega na upraszczaniu sposobu pracy oraz struktury Grupy tak, by skuteczniej odpowiadać na potrzeby klientów. Po powołaniu nowych pionów w maju br. z końcem października skompletowano zespół menedżerski pionu. Pion grupuje kompetencje domów mediowych Carat, Vizeum, dentsu X, agencji digital performance iProspect (włączając zespoły Amnet i DDS) oraz zespołu Amplifi odpowiedzialnego za relacje z mediami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rolę media delivery director od listopada objęła Marta Kulik-Jastrzębska, związana z dentsu od 2018 roku. Początkowo zaangażowana jako digital director jednego z kluczowych klientów Grupy (GCP), dalej szef client performance odpowiedzialny za wszystkich klientów iProspect Polska. Wcześniej przez 6 lat związania z niesieciowym domem mediowym. Jako media delivery director będzie zarządzała zespołami odpowiedzialnymi za planowanie oraz zakup mediów direct, biddable, zespołem badań i analityki oraz non media dla całej Grupy dentsu.

Od listopada szefem strategii pionu Media & Performance został Rafał Klara, wieloletni pracownik dentsu, ostatnio pełniący rolę group account directora w dentsu X. Będzie odpowiadał za koordynację działań zespołu strategicznego, rozwijanie innowacyjnych produktów oraz narzędzi planowania strategicznego. Klara ma blisko 13 lat doświadczenia w analityce, badaniach, planowaniu strategicznym i tworzeniu planów marketingowych. Z grupą dentsu związany jest od 12 lat (z przerwą między 2016 i 2017 rokiem). Odpowiadał za strategię w Vizeum oraz dentsu X. Z klientami dentsu zdobywał nagrody Effie (w tym złoto z Imperial Cinepix) oraz MIXX Awards. Przez ponad rok pełnił także funkcję senior brand managera w Fox Networks Group. Ukończył Psychologię Mediów w WSFiZ oraz Zarządzanie Marketingowe na Akademii Koźmińskiego. Z tą drugą uczelnią współpracuje od 2019 roku, prowadząc zajęcia ze zintegrowanej komunikacji marketingowej.

Zespołami M&P kieruje Tomasz Dziekan, COO dentsu Polska & CEE, pełniący interimowo obowiązki head of media & performance. Tomasz kontynuuje transformację pionu media & performance, zapoczątkowaną w pierwszym półroczu br. Pracą zespołów klienckich od maja zarządza Izabela Sochacka, managing client service director. Od sierpnia br. investment & commercial directorem odpowiedzialnym za negocjacje z partnerami mediowymi jest Arkadiusz Kawecki, manager z ponad 24-letnim doświadczeniem w WPP/GroupM. Szefem działu New Business jest Tomasz Chojnecki, manager z ponad 20-letnią historią w dentsu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij