Domowe historie: & Other Stories przedstawia minikolekcję stylowych pantofli, stworzonych we współpracy z marką Hums

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Domowe historie: & Other Stories przedstawia  minikolekcję stylowych pantofli, stworzonych we współpracy z marką Hums

& Other Stories prezentuje specjalną kolekcję pantofli, stworzonych we współpracy ze szwedzką marką obuwia domowego Hums. Cztery modele zaprojektowano specjalnie, by dostarczyć Twoim stopom maksymalnego komfortu – i odrobiny elegancji.

Marka Hums słynie z luksusowych i stylowych, domowych pantofli. Dzięki równowadze zabawnego designu i wyrafinowania, połączonych z niezrównanym komfortem, sprawia, że tak powszedni element garderoby znów przyciąga uwagę. Minikolekcja dla & Other Stories to cztery różnorodne modele, które nawiązują do najbardziej charakterystycznych projektów Hums.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Minikolekcję komponowaliśmy razem z projektantami & Other Stories. Zaczęliśmy od wyobrażenia sobie, że każdy z czterech modeli pantofli jest prawdziwą postacią. Chcieliśmy, aby odzwierciedlały pozytywne cechy osobowości, które w dzisiejszych czasach są niezwykle ważne – mówi Henrietta Nyvang, dyrektorka kreatywna Hums.

Projekt z motywem kota jest wyrazisty i niepokorny, a wersja w kratę – pogodna, kreatywna i pełna pozytywnej energii. Duże serce jest wyrazem bezpośredniości, serdeczności i pasji. Drobne serduczko – uprzejmości i empatii.

– Projekty Hums to dzieła sztuki, które przybierają formę pantofli. Ich zabawne wzory i nadruki występują w pięknych połączeniach kolorystycznych, które pozytywnie nastrajają każdego dnia. Wygoda, styl i odrobina elegancji – to mistrzowska kombinacja! – mówi Disa Treutiger, szefowa projektowania butów & Other Stories.

Pantofle Hums sprawdzą się przy śniadaniu, na tarasie podczas weekendowego wyjazdu, a nawet podczas spotkań z przyjaciółmi w pobliskiej kawiarni.

Ceny modeli wynoszą od 270-315 pln. Minikolekcja Hums & Other Stories będzie dostępna online na stories.com od 19 listopada 2020 r.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij