Cape Morris z brązowym Effie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cape Morris z brązowym Effie

Agencja została nagrodzona brązową statuetką podczas Effie Awards 2020 za projekt realizowany dla Braci Sadowników.

Na tegorocznej Gali Effie Awards przyznano nagrody w 21 kategoriach. Agencja Cape Morris otrzymała statuetkę w kategorii Smart Budget za kampanię będącą launchem platformy komunikacji „Bracia Sadownicy - Ci od jabłek”.  Cape Morris odpowiadała za koncept kreatywny nagrodzonej kampanii, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Vizeum (dentsu).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Bracia Sadownicy to nie tylko marka, ale przede wszystkim autentyczni ludzie. Nie tylko my Bracia – ja i Paweł, ale również cały nasz zespół. Chcieliśmy opowiedzieć naszą historię, pokazać Śmiłowice – miejsce, w którym wszystko się zaczyna, ludzi – którzy codziennie są z nami. Wiemy, że siła tkwi w byciu otwartym i prawdziwym w tym, co się robi. Współpraca z Cape Morris dała nam możliwość pokazania właśnie tych prawdziwych Braci Sadowników – mówi Adam Jędrzejewski, CEO, Bracia Sadownicy. 

– Sukces kampanii „Bracia Sadownicy – Ci od jabłek” tkwi w jej autentyczności. Nie ma tam przekoloryzowanych owoców wpadających do soku czy wielkich, błyszczących packshotów. Pokazujemy prawdziwą historię Braci i efekty ich pracy. Tę historię docenili konsumenci i cieszę się, że teraz została także wyróżniona przez jury Effie. – dodaje Mateusz Walaszczyk, client service director, Cape Morris. 

Cape Morris współpracuje z marką Bracia Sadownicy od początku 2019 r. i odpowiada za całościową obsługę marketingową marki, w tym strategię komunikacji oraz realizację spotów. Wszystkie filmy z kampanii można obejrzeć na kanale YouTube marki Bracia Sadownicy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij