Geralt nie przepada za Świętami? Netflix prezentuje świąteczny spot z „Wiedźminem” w roli głównej

Geralt nie przepada za Świętami? Netflix prezentuje świąteczny spot z „Wiedźminem” w roli głównej

Netflix zaprezentował swój nowy, świąteczny spot wizerunkowy, w którym główną rolę odgrywa Geralt z kultowego serialu „Wiedźmin”. Bohater jednak chyba nie za bardzo czuje świąteczny klimat, a od Bożego Narodzenia woli… walkę z wrogami.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, w związku z czym platforma Netflix postanowiła nie odstawać od innych marek, takich jak Coca-Cola czy John Lewis & Partners i również zaprezentowała swój świąteczny spot. Jego głównym bohaterem jest Geralt z kultowego już serialu „Wiedźmin”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W świątecznej reklamie Netfliksa zaprezentowano ujęcia z popularnej produkcji – przerobiono je i zmontowano w taki sposób, aby pokazać, że tytułowy Wiedźmin za Świętami nie przepada i zdecydowanie bardziej woli walczyć z wrogami. 

PS

Świąteczne akcje Stowarzyszenia mali bracia Ubogich to zawsze wyciskacze łez. I tym razem nie jest inaczej. Organizacja rozpoczęła swoją świąteczną kampanię, za pomocą której zachęca do pomocy seniorom.

PS2

Pozostałe tegoroczne kampanie świąteczne możecie znaleźć tutaj.

PS3

We wrześniu br. Netflix wystartował ze swoją pierwszą globalną kampanią marketingową, która obejmuje 27 krajów – w tym Polskę. Narratorką polskiej wersji spotu pod hasłem „O jedną historię od siebie” jest aktorka Agnieszka Grochowska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij