Voyager – wystartowała dziesiąta agencja w ramach holdingu Brand New Galaxy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Voyager – wystartowała dziesiąta agencja w ramach holdingu Brand New Galaxy

Holding marketingowo-technologiczny Brand New Galaxy powołał do życia nową spółkę - Voyager. Działania agencji skupiać się będą na rozwoju e-biznesu klientów. Dziesiątym podmiotem w portfolio BNG pokieruje z Paryża Lucie Dessarts.

Głównym celem powstania nowej agencji jest identyfikacja obszarów wzrostu i aktywacja potencjału klientów w kanałach online. Procesy opracuje w ramach agencji Voyager – Lucie Dessarts, managerka z dwunastoletnim stażem w czołowych spółkach branży FMCG, takich, jak P&G, Nestlé czy l’Oréal, w których odpowiedzialna była za rozwój E-biznesu, kanałów digital, marketingu i reklamy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Dziś szczególnie wyraźnie widać, jak świat zmienia się z dnia na dzień - także ten biznesowy. Nowe zachowania klienckie, firmy oparte na ekosystemach digitalowych, związane z nimi potrzeby marek - to wszystko obszary, w których potencjał`Brand New Galaxy jest olbrzymi.Odpowiadając na to zapotrzebowanie, powołujemy do życia nową agencję E-biznesową - Voyager. Nasze bogate doświadczenie w branżach FMCG, kosmetycznej i zdrowotnej, pozwala ocenić potrzeby klientów i opracować dla nich indywidualne rozwiązania. Wierzę, że wraz z międzynarodowymi ekspertami z najwyższej półki, takimi jak Lucie Dessarts, nasza Galaktyka będzie rosła z prędkością światła – mówi Kacper Kłos, CEO Brand New Galaxy.

– Wyobrażam sobie nowy rodzaj agencji, która rozumie wyzwania klientów FMCG i ich partnerów detalicznych, wspierając ich spojrzeniem 360°. Voyager przyspieszy rozwój komercyjnego e-biznesu od optymalizacji treści, aż po maksymalizację zwrotu z inwestycji w działania online. Jestem podekscytowana perspektywą współtworzenia nowej spółki w atmosferze ciągłego rozwoju, która epatuje z Brand New Galaxy – mówi Lucie Dessarts.

Voyager będzie realizować globalne zlecenia, z silną pozycją w Europie i kluczowymi zespołami ulokowanymi w Paryżu i Warszawie. To dziesiąta jednostka w ramach Brand New GalaxyW 2020 roku niezależny holding otworzył: Robonauts Pictures (Dom produkcyjny E-Commerce), przejął Content26 (agencja o specjalizacji Amazon content & advertising) oraz otworzył nowe biuro MEA w Dubaju.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij