Heineken przerobił billboard w plenerowy pub

Heineken przerobił billboard w plenerowy pub

W ramach promocji swojego bezalkoholowego piwa brazylijski oddział Heinekena przeobraził standardowy billboard reklamowy w… plenerowy pub.

Billboardy są jednymi z ważniejszych i popularniejszych nośników reklamowych wykorzystywanych przez marketingowców do promocji marek czy też konkretnych produktów. Umieszczone w strategicznych miejscach, przyciągają uwagę odbiorców i łatwo zapadają w pamięć.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ostatnimi czasy coraz większą popularność zdobywają niestandardowe billboardy – czyli kreatywne realizacje, które szczególnie się wyróżniają i zwracają na siebie uwagę m.in. poprzez wykorzystanie ciekawych rozwiązań. Dobrym tego przykładem jest niedawna kampania Heinekena zrealizowana w Brazylii. 

W jej ramach nieopodal jednej z głównych ulic Rio de Janeiro pojawił się niekonwencjonalny nośnik reklamowy 3D, który został przekształcony w plenerowy pub z prawdziwym barmanem. Przejeżdżający obok billboardu spragnieni kierowcy otrzymywali wprost do swojego samochodu zimne, zmrożone piwo marki Heineken.

Ale spokojnie – wszystko to odbyło się w ramach promocji bezalkoholowego piwa 0,0%.

Na podobny pomysł w 2015 roku wpadła marka Carlsberg, która na billboardzie umieściła kran z piwem. 

PS

Rozmazany, tonący lub wskazujący liczbę kroków billboard – oto najciekawsze, idealne zlokalizowane mini kampanie outdoorowe z Polski i zagranicy.

PS2

Coca-Cola jako pierwsza marka, stworzyła pierwszy zmechanizowany billboard 3D.

PS3

Billboard 3D wykorzystała też marka United Cooling – przyciągała uwagę klientów ogromną reklamą w kształcie nadgryzionego loda na patyku.

PS4

Marka MINI w ramach promocji swojej nowej funkcjonalności RTTI, w ruchliwych miejscach Berlina rozmieściła billboardy, które pełnią rolę niestandardowych dróg na skróty.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij