Jakim burgerem byłby 2020 rok? Burger King postanowił to sprawdzić

Jakim burgerem byłby 2020 rok? Burger King postanowił to sprawdzić

Brazylijski oddział Burger Kinga postanowił stworzyć nowego burgera, którego smak odzwierciedlałby trudny 2020 rok, który właśnie pożegnaliśmy. Jak smakuje taka kanapka? Dobrze się domyślacie – okropnie.

2020 rok niewątpliwie dał się wszystkim we znaki z uwagi na panującą pandemię koronawirusa. Kilka dni temu na szczęście pożegnaliśmy te ciężkie dwanaście miesięcy z nadzieją, że nowy rok będzie zgoła inny, żeby nie powiedzieć – lepszy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby raz na zawsze pożegnać 2020 rok, brazylijski oddział Burger Kinga postanowił sprawdzić, jakim burgerem mógłby on być. Najpierw jednak marka stworzyła ankietę, w której użytkownicy z całego świata zostali poproszeni o wskazanie najmniej lubianych przez nich  produktów, a także tych, z którymi kojarzył się im 2020 rok. Wynik możecie zobaczyć w poniższym spocie.

W ten sposób burger o smaku 2020 roku składa się z m.in. z makaronu, rodzynek, sardynek, kurzych łapek, czy też żelatyny Tutti-Frutti. No cóż, brzmi jak mieszanka wybuchowa. I patrząc po reakcjach klientów, którzy mieli niemiłą okazję skosztować kanapki – smakuje okropnie.

PS

W związku z panującą pandemią koronawirusa Burger King postanowił podnieść mieszkańców pewnego miasteczka w USA na duchu i zorganizował… Boże Narodzenie w lipcu.

PS2

W sierpniu 2020 roku brazylijski oddział Burger Kinga ruszył z kampanią, w której zaprezentował nietypowe sytuacje, jakie mają miejsce w godzinach nocnych w lokalach marki. W ten sposób sieć fast foodowa reklamowała swoją usługę dostaw do domu po północy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij