Tefal #wspieragastro w pandemii – rusza akcja „Wspieramy się od kuchni”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tefal #wspieragastro w pandemii – rusza akcja „Wspieramy się od kuchni”

Sieć sklepów Tefal, część Groupe SEB Polska, zachęca lokalne restauracje do uczestnictwa w akcji „Wspieramy się od kuchni”.

Ponieważ sklepy Tefal obecnie są zamknięte, a restauracje mogą sprzedawać jedynie na wynos, marka zaproponowała, by połączyć siły i stworzyć nowy, hybrydowy koncept sprzedaży. W restauracjach, kawiarniach i piekarniach, w specjalnie zaaranżowanych przestrzeniach, dostępne są produkty Tefal, a właściciele lokali otrzymują procent od ich sprzedaży. Ale to nie wszystko: nabywcy sprzętu otrzymują vouchery do wykorzystania w danym lokalu, a klienci restauracji zniżkę na zakupy sprzętów Tefal – skorzystają więc wszystkie strony.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa stanie się początkiem nowego, długofalowego modelu współpracy sklepów Tefal z lokalnymi biznesami gastronomicznymi. Wspólnie chcemy oferować mieszkańcom nowe doświadczenie zakupów w znanych im restauracjach czy punktach codziennych zakupów – mówi Karol Turek, Retail Director w Groupe SEB Polska.

Marka nawiązała już współpracę z piekarniami Gorąco Polecam w Warszawie, Gdańsku i Krakowie, restauracjami Ciasto i Farsz w Gliwicach i Szczecinie oraz Stodola Kebap N'Grill w Poznaniu. Akcja wystartowała 31 grudnia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij