Jacek Celiński na czele Havas E-Commerce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jacek Celiński na czele Havas E-Commerce

W styczniu rozpoczyna oficjalnie działalność agencja Havas E-Commerce, na czele której stanął Jacek Celiński. Będzie zarządzał zespołem fachowców odpowiedzialnych za rozwój kompleksowej oferty z zakresu e-commerce marketingu.

Jacek Celiński dołączył do Havas z początkiem stycznia i objął nowe stanowisko Head of Havas E-Commerce. Jest ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zespołów klienckich zarówno w dużych międzynarodowych agencjach mediowych i reklamowych (Starcom, Saatchi&Saatchi IS), jak i tych wyspecjalizowanych w e-commerce (Pathfinder 23 czy Commerce Sherpas z grupy K2 Internet). Ma bogate doświadczenie w zakresie strategii mediowych, contentowych, sprzedażowych i w wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi e-commerce dla marek z portfolio największych globalnych firm FMCG – P&G, Coty czy Coca-Cola. Jacek ma na swoim koncie również szereg nagród branżowych, m.in. Silver Drum, Effie, Mixx Awards czy KTR. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku socjologia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Powołanie Havas E-commerce to kolejny etap rozwoju kompetencji digitalowych i e-commercowych w grupie Havas w Polsce. Jej oferta obejmuje tym samym wszystkie kluczowe dla klientów obszary e-commerce od technologii, zarządzania danymi, analityką i marketing automation, przez tworzenie contentu, półek produktowych, aż po działania trafficowe – obejmujące wszystkie narzędzia dotarcia od search i email marketingu, przez programmatic, aż po social commerce. Havas E-Commerce będzie też wspierać klientów w rozwoju strategii omnichannelowych.

Jacek Celiński będzie raportował bezpośrednio do CEO Havas Media Group Małgorzaty Węgierek i CEO Havas Creative Group Doroty Mazur oraz wspierał w rozwoju strategii e-commercowych klientów obu dywizji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij