Justyna Duszyńska została dyrektorką zarządzającą Httpool Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Justyna Duszyńska została dyrektorką zarządzającą Httpool Polska

Justyna Duszyńska obejmuje stanowisko Dyrektorki Zarządzającej w polskim oddziale firmy Httpool, globalnego partnera reklamowego czołowych platform społecznościowych, takich jak m.in. Twitter, LinkedIn, TikTok, Spotify, Facebook i Snapchat.

Jako Prezeska spółki w Polsce będzie odpowiedzialna za strategię, rozwój nowych źródeł przychodów oraz za współpracę z klientami z regionu CEE. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Justyna Duszyńska ostatnio pracowała na stanowisku head of e-commerce & marketing w OEX24.com, odpowiadając za rozwój e-commerce’owej platformy marketplace na rynku polskim oraz na rynkach azjatyckich.

Wcześniej przez 14 lat była związana z branżą mediową pełniąc funkcje managerskie. W Ringier Axel Springer Polska/AG jako dyrektorka zarządzająca odpowiadała za sprzedaż projektów, kontentu oraz eventów, a w Grupie Onet pełniła funkcję dyrektorki Biura Reklamy. W obu tych korporacjach należała do ścisłego kierownictwa zarządzającego firmą (Executive Board). Jej doświadczenie obejmuje również pracę w wydawnictwie Burda Media International (Hachette Filipacchi), w roli zastępcy szefa działu reklamy. Jest współzałożycielką portalu Fashion Post, gdzie była również członkinią zarządu.

Justyna Duszyńska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunków Międzynarodowych oraz podyplomowych studiów PR w Instytucie PAN.

Do września 2020 r. dyrektorką zarządzającą polskiego biura Httpool była Sylwia Chada.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij