Nowa kampania wizerunkowa PGNiG „Gramy z Wami od lat”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa kampania wizerunkowa PGNiG „Gramy z Wami od lat”

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo rozpoczęło kampanię wizerunkową „Gramy z Wami od lat”. Jej celem jest zwiększenie rozpoznawalności i świadomości PGNiG jako sponsora polskiej piłki ręcznej wśród kibiców oraz partnerów biznesowych.

– Sponsoring sportu stanowi bardzo ważny obszar działań marketingowych i społecznych podejmowanych przez naszą spółkę. Poprzez zaangażowanie w sport chcemy promować zasady i wartości ważne dla PGNiG. Popularyzując zasadę „gramy fair play” i wspierając nasze drużyny, pragniemy dostarczać Polakom piękne emocje oraz inspirować i edukować młode pokolenia – powiedział Paweł Majewski, prezes zarządu PGNiG.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PGNiG, jako sponsor strategiczny, od 2010 roku angażuje się we wsparcie i rozwój jednej z najbardziej emocjonujących dyscyplin wśród sportów zespołowych – piłki ręcznej. Spółka wspiera seniorskie, młodzieżowe i juniorskie reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn, dając dyscyplinie nową siłę i jakość, będąc Sponsorem Strategicznym. Dodatkowo od 2016 roku PGNiG jest sponsorem tytularnym rozgrywek ligowych (PGNiG Superliga) oraz Pucharu Polski (PGNiG Puchar Polski). Spółka zaangażowała się również w sponsoring plażowej piłki ręcznej, która zyskuje coraz większe grono sympatyków.

Kampania „Gramy z Wami od lat” zakłada emisję specjalnych billboardów reklamowych w postaci 8-sekundowych spotów na antenach TVP1 i TVP Sport przed „Serwisem sportowym” i „Sportowym Wieczorem” oraz spot radiowy na antenach Programu 1 i 3 Polskiego Radia. Kampanię wizerunkową „Gramy z Wami od lat” w internecie będzie wspierał 30-sekundowy spot reklamowy, a reklamy pojawią się w kilkunastu tytułach prasowych i na portalach internetowych.

Kampania potrwa do 31 stycznia 2021 roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij