nazwa.pl przyznała coroczne wyróżnienia dla firm wspierających cyfrowy rozwój

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
nazwa.pl przyznała coroczne wyróżnienia dla firm wspierających cyfrowy rozwój

Na początku roku spółka nazwa.pl wręcza nagrody organizacjom, których działania przyczyniają się do rozwoju cyfrowej Polski. Firma pragnie w ten sposób wyróżnić podmioty za ich wkład w to, że usługi świadczone w sieci, z roku na rok są na coraz wyższym poziomie, a sam Internet staje się lepszym i bezpieczniejszym miejscem. W tym roku spółka przyznała 6 nagród w kategoriach: Bezpieczeństwo, Innowacje, Edukacja, Inwestycje oraz Badania i Nauka, a także wyróżnienie specjalne.


Ekspert Innowacji – EPIX Internet Exchange

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wyróżnieniem Ekspert Innowacji został nagrodzony operator ruchu EPIX Internet Exchange za uruchomienie nowej lokalizacji największej niezależnej infrastruktury wymiany ruchu internetowego w Polsce. Dzięki EPIX Poznań przedsiębiorcy i osoby prywatne z zachodniego regionu Polski otrzymują szybszy i efektywniejszy dostęp do kluczowych zasobów Internetu, takich jak allegro.pl, nazwa.pl, onet.pl czy też wp.pl.

Ekspert Bezpieczeństwa – Atman

Laureatem nagrody Ekspert Bezpieczeństwa zostaje Atman, jeden z liderów rynku usług Data Center w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad 20 lat doświadczenia Atman w zakresie ochrony i przechowywania informacji wraz z rozbudowaną infrastrukturą zapewnia, że dane wszystkich klientów są bezpieczne i dostępne o każdej porze dnia i nocy.

Ekspert Inwestycji  Fantasyexpo

Nagradzamy mianem Eksperta Inwestycji - agencję gamingową Fantasyexpo, dostrzegając przede wszystkim decyzję o przejęciu i uratowaniu pism CD-Action oraz PC Format, bez których polski Internet byłby niewątpliwie uboższy. Są to nie tylko czasopisma opiniotwórcze, które piszą w ciekawy i zrozumiały dla każdego sposób na skomplikowane tematy technologiczne, ale same w sobie tworzą historię, gdyż dorastały na nich całe pokolenia miłośników nowych technologii i gier.

Ekspert Edukacji – PurePC

Chcielibyśmy podziękować redakcji serwisu informacyjnego PurePC za wszystkie 15 lat tworzenia jakościowych, ciekawych i profesjonalnych treści o nowinkach technologicznych, grach oraz polecanych telefonach i komputerach. Wyróżnienie Ekspert Edukacji trafia do jednego z najbardziej opiniotwórczych miejsc w polskim Internecie.

Ekspert Badań i Nauki – Polskie Badania Internetu

Za dostarczanie wiedzy niezbędnej w podejmowaniu decyzji w segmencie cyfrowym nagradzamy mianem Eksperta Badań i Nauki organizację Polskie Badania Internetu, która dzieli się ekspercką wiedzą, prowadzi i udostępnia wyniki różnorodnych badań Internetu.

Wyróżnienie specjalne dla Pomagam.pl

Przyznaliśmy także wyróżnienie specjalne serwisu Pomagam.pl, za godne pochwały wsparcie dobroczynności w Internecie i skuteczne wspieranie połączenia empatii z najnowszymi technologami. Jest to jeden z najpopularniejszych portali WWW do tworzenia zbiórek pieniężnych, któremu zaufało już ponad 100 000 użytkowników i ponad 2 000 000 darczyńców.

– Rok 2020 był dla nas wszystkich czasem pełnym wyzwań i zmian. W tym szczególnym okresie jeszcze bardziej chcemy docenić działania podjęte przez organizacje działające w Polsce, których aktywność sprawia, że Internet staje się lepszym i bezpieczniejszym miejscem. Przyznanie nagród jest formą podziękowania za zeszłoroczne inicjatywy, które składam w imieniu całej firmy nazwa.pl. Życzymy wszystkim nagrodzonym dalszego rozwoju i sukcesów! – podsumowuje Krzysztof Cebrat, prezes zarządu spółki nazwa.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij