Zmiany w strukturze agencji Publicon

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmiany w strukturze agencji Publicon

Publicon wraz z nowym rokiem rozbudowuje swój zespół. Edyta Bieda, Katarzyna Bagińska, Martyna Hliwa i Michał Tkaczyszyn awansowali na stanowisko senior PR manager. Przybyło także 5 nowych osób do działu PR, social mediów i kreacji. W tym roku agencja będzie obchodzić swoje 15-lecie.

Karolina Sikorska i Michał Ulidis wciąż pełnią funkcję partnerów agencji. Karolina Sikorska, związana z firmą od 2008 roku, zajmuje się koordynacją, nadzorem i prowadzeniem projektów PR. Z kolei Michał Ulidis wspiera dział kreacji. Ma doświadczenie w komunikacji marek komercyjnych, spółek Skarbu Państwa, samorządów i organizacji pozarządowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Stanowiska senior PR managerów objęli: Edyta Bieda, Katarzyna Bagińska, Martyna Hliwa i Michał Tkaczyszyn. Edyta Bieda związana jest z agencją od 2019 roku i koordynuje projekty z zakresu komunikacji produktowej, employer brandingu i CSR. Katarzyna Bagińska, obecna w Publiconie od 2019 roku, prowadzi działania komunikacyjne, employer brandingowe i eventowe. Martyna Hliwa jest związana z agencją od 2016 roku. Specjalizuje się w copywritingu, custom publishingu i komunikacji PR-owej. Michał Tkaczyszyn natomiast pracuje w Publiconie od 2019 roku i zajmuje się m.in. podmiotami z sektora publicznego. Rozwija agencyjne kompetencje public affairs.

Agencja zbudowała też zespół specjalizujący się w mediach społecznościowych. Liderką projektu została Katarzyna Leszkiewicz, pełniąca funkcję social media managera. Związana jest z Publiconem od 2019 roku i specjalizuje się w komunikacji dla branży hotelarskiej, turystycznej i FMCG.

W ostatnich miesiącach do agencji dołączyli również: Katarzyna Krupicka na stanowisko PR manager, Paulina Kozłowska oraz Barbara Szydłowska na stanowisko PR executive, Natalia Mucha na stanowisko junior social media manager oraz Iwo Wieczorek – creative manager. Z kolei Adrian Pokrywka awansował na PR executive.

– W tym roku będziemy świętować nasze 15-lecie. Rozbudowa struktury to naturalna kolej rzeczy wynikająca z długiej obecności na rynku, nowych projektów i strategii, którą sukcesywnie wdrażamy. Skupiamy się na rozumieniu insightów oraz potrzeb partnerów biznesowych, pogłębionym researchu i budowaniu nowej jakości. Wierzymy, że w dzisiejszym świecie ma to szczególny sens – komentuje Szymon Sikorski, założyciel i CEO Publicon.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij