Agencja UNIQUE ONE przygotowała konkurs dla marki Listerine

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja UNIQUE ONE przygotowała konkurs dla marki Listerine

„Do 21 dni odlicz i poczuj różnicę!” – pod takim hasłem wystartował konkurs oraz akcja cash back dla marki Listerine (Johnson&Johnson Poland). Agencja UNIQUE ONE zajęła się opracowaniem obu akcji skierowanych do konsumentów.

Aby wziąć udział w konkursie lub akcji cash back*, należy kupić przynajmniej 2 produkty marki Listerine® o pojemności min. 400 ml każdy. Wzięcie udziału w jednej akcji automatycznie odbiera możliwość udziału w drugiej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sprzedaż promocyjna i przyjmowanie zgłoszeń do konkursu będzie odbywała się w okresie: 01.01-28.02.2021 r. Natomiast w akcji cash back sprzedaż promocyjna potrwa od 01.01 do 28.02.2021 r., a zgłoszenia będą przyjmowane od 22.01 do 31.03.2021 r. Szczegóły i ograniczenia znajdą się w regulaminie: www.listerine.pl i www.uniqueone.pl.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za organizację i obsługę prawną, weryfikację laureatów, zakup i wydanie nagród.

Akcję wspiera kampania reklamowa w postaci spotów emitowanych w Internecie. Za zakup mediów odpowiedzialna jest: Agencja J3, część UM Polska.

*Akcja cash back daje możliwość uczestnikom niezadowolonym z zakupionych produktów marki Listerine® uzyskania zwrotu środków pieniężnych, jakie przeznaczyli na ich zakup. Natomiast osoby zadowolone z użytkowania produktów marki zapraszamy do udziału w konkursie i walki o atrakcyjne nagrody. Wystarczy dokonać zakupu produktów promocyjnych i odpowiedzieć na pytanie: „Skoro bierzesz udział w wyzwaniu Listerine®, to pewnie… lubisz wyzwania! Jakie stawiasz sobie w tym roku?”. 21 autorów najciekawszych odpowiedzi wygrywa karty przedpłacone na kwotę 1000 zł.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij