DHL Parcel znowu w gronie najlepszych pracodawców w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DHL Parcel znowu w gronie najlepszych pracodawców w Polsce

Już po raz drugi z rzędu DHL Parcel otrzymał certyfikat Top Employer, który jest przyznawany organizacjom wyróżniającym się najwyższym poziomem polityki personalnej. Firma otrzymała także tytuł Top Employer Europe 2020.

Ceryfikat Top Employer to jedna z najważniejszych nagród w branży HR na całym świecie. Firmy, które mogą się nim poszczycić, cechują najwyższe międzynarodowe standardy w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Pracodawcy są oceniani przez zespół ekspertów z niezależnej organizacji Top Employers Institute. Światowi liderzy w tworzeniu znakomitego środowiska pracy są wyłaniani podczas szczegółowego audytu, obejmującego takie obszary jak: rozwój kadry kierowniczej, zarządzanie wydajnością, zarządzanie karierą i zmianami na stanowiskach, odszkodowania i świadczenia, planowanie zatrudnienia, wdrażanie nowych pracowników oraz kształcenie, rozwój i kultura.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jesteśmy dumni, że możemy poszczycić się tak prestiżowym wyróżnieniem, które lokuje DHL Parcel wśród czołowych pracodawców w Polsce i Europie. Tegoroczny certyfikat Top Employer ma dla nas szczególne znacznie. Potwierdza bowiem, że w tym wyjątkowo trudnym i nieprzewidywalnym dla wszystkich branż roku, udało się nam utrzymać nasz dotychczasowy kurs, w którym to pracownicy są na pierwszym miejscu. Tworzymy przyjazne, sprzyjające rozwojowi środowisko pracy i zapewniamy naszym pracownikom przestrzeń do tego, by mogli w pełni wykorzystywać swój potencjał.. Krótko mówiąc, stawiamy na ludzi, a to procentuje we wszystkich obszarach funkcjonowania naszej organizacji. Dbając o pracowników, dbamy jednocześnie o rozwój całej firmy – mówi Agata Boroń, dyrektor ds. personalnych i komunikacji wewnętrznej w DHL Parcel Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij