Gala charytatywna dla Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gala charytatywna dla Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi

5 lutego br. odbędzie się uroczysta gala, która będzie zwieńczeniem akcji specjalnej na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. Wydarzenie odbędzie się w wersji online, a wystąpią na nim same znakomite osobowości.

Misją Fundacji jest rozwój polskiej kardiochirurgii oraz wprowadzanie do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w zakresie leczenia serca. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii to jedyny na świecie niepubliczny i niekomercyjny ośrodek badawczo-rozwojowy wąsko wyspecjalizowany w tworzeniu nowych technik i metod leczenie chorób serca. Fundacja z sukcesem od 1991 roku realizuje programy badawcze oraz prowadzi aktywną działalność naukową i szkoleniową w kraju i za granicą. Jednak planowane przez Fundacje szczytne cele wymagają jeszcze wiele pracy i wsparcia finansowego ze strony firm, instytucji i prywatnych sponsorów, którym bliski jest dynamiczny postęp w polskiej kardiochirurgii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wsparcie Fundacji i jej podopiecznych

Magazyn Businesswoman & life, organizator wydarzenia, aby wesprzeć Fundację Profesora Zbigniewa Religi, przygotował kalendarz gwiazd, w którym na poszczególnych planszach pozują znane osobowości w duetach. Wśród bohaterów kalendarza znalazły się zarówno osobowości świata biznesu, jak i przedstawiciele show-biznesu. W kalendarzu pozują między innymi: Agnieszka Żyro i Jan Sarna, Gosia Andrzejewicz i Sabina Obwiosło-Budzyń, Krzysztof Zdanowski i Marcin Lewandowski, Anna Wysocka i Marzena Rogalska, Ewa Małgorzata Wiertelak i Piotr Gąsowski, Joanna Idzikowska i Beata Pawlikowska, Marta Pawłowska i Ada Fijał, Barbara Woźniak i Grzegorz Łapanowski, Laura Łącz i Joanna Tabaka, Beata Drzazga i Zbigniew Zamachowski, Agnieszka Kondraciuk i Daniel Józek Qczaj, Magdalena Siekacz i Magdalena Zawadzka, Natalia Bańkowska i Wojciech Medyński, Karina Furga-Dąbrowska i Wojciech Eichelberger.

Gala zostanie poprowadzona przez Jacka Borkowskiego. Oficjalnie rozpocznie się 5 lutego o godzinie 16.00.Gościem honorowym będzie dr Jan Sarna. Z akcją powiązane zostaną licytacje ciekawych gadżetów, z których cały dochód wesprze działalność Fundacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij