MMS z wideo po raz pierwszy w kampanii Mercedesa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MMS z wideo po raz pierwszy w kampanii Mercedesa

Dom mediowy MEC zaplanował kampanię launchową nowej Klasy C dla Mercedes Benz Polska. Po raz pierwszy wykorzystuje w niej MMS z wideo zapraszającym do skorzystania z jazdy próbnej.

Pod hasłem „To, co najlepsze, nie zna alternatywy” Mercedes Benz-Polska prowadzi kampanię launchową nowej Klasy C. Komunikacja obejmuje telewizję, internet, prasę oraz mobile. Dom mediowy MEC, który zaplanował i kupił media do kampanii, po raz pierwszy wykorzystał wideo w MMS na potrzeby akcji. Wyselekcjonowana grupa odbiorców z kilku kategorii zawodowych otrzyma w MMS-ie spot reklamowy z opcją „click to call” – po obejrzeniu wideo możliwe jest umówienie się na jazdę próbną i przejście do strony mobilnej Mercedesa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zastosowanie MMS z wideo ma pozwolić dotrzeć do interesującej grupy potencjalnych klientów marki, obrazowo przedstawić im walory nowej Klasy C i zachęcić do szybkiej interakcji.

MMS z wideo to kolejne nowatorskie rozwiązanie w kampanii Mercedesa. Przypomnijmy, że w promocji nowej Klasy A pod koniec 2012 r. reklamodawca jako pierwszy sięgnął po aplikację Shazam i powiązał ją z kampanią telewizyjną.

Przy mobilnej odsłonie kampanii MEC współpracował z agencją SMEbusiness, która dostarczyła technologię umożliwiającą wysłanie MMS-ów ze spotami reklamowymi. Kreację do kampanii przygotowała agencja BBDO.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij