Zmiana na stanowisku prezesa innogy Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmiana na stanowisku prezesa innogy Polska

Na podstawie decyzji Zarządu Grupy E.ON z dniem 1 kwietnia 2021 roku dr Filip Thon obejmie stanowisko prezesa spółki E.ON Energie Deutschland. Na stanowisku prezesa innogy Polska zastąpi go dr Andrzej Modzelewski.

Z dniem 1 kwietnia 2021 r. dr Filip Thon przejmie od Victorii Ossadnik stanowisko Prezesa spółki E.ON Energie Deutschland. Dr Filip Thon zajmuje obecnie stanowisko SVP Customer Solutions Central Europe oraz Prezesa Zarządu innogy Polska S.A. Swoją karierę rozpoczął w 1995 r. w firmie konsultingowej Accenture, a w 2003 r. podjął pracę w Grupie RWE. Od tego momentu był odpowiedzialny za zadania związane z sieciami energetycznymi oraz gazowymi i sprzedażą na różnych międzynarodowych stanowiskach kierowniczych, najpierw w RWE, a następnie w innogy oraz E.ON. Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi klienta i sprzedaży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Powołanie mnie na tak odpowiedzialne stanowisko w strukturach Grupy E.ON jest niewątpliwym wyróżnieniem. Wierzę, że doświadczenie, które zdobyłem kierując innogy Polska przez 13 lat na dynamicznym i wymagającym polskim rynku będzie pomocne w mojej nowej roli. Andrzejowi życzę wielu sukcesów w kierowaniu firmą. Jestem przekonany, że pod jego przywództwem będzie ona dalej umacniać swoją rynkową pozycję i cieszyć się rosnącym zaufaniem klientów – powiedział dr Filip Thon, prezes innogy Polska.

Jako następcę dr. Filipa Thona na stanowisku Prezesa Zarządu powołano dr. Andrzeja Modzelewskiego, który od 2018 r. pełni funkcję Członka Zarządu innogy Polska. Andrzej Modzelewski zdobył bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w Grupie RWE i innogy. Był odpowiedzialny za strategię i rozwój spółki, wdrażanie nowych produktów, a także za koordynację obszarów związanych z infrastrukturą sieciową oraz sprzedażą energii i gazu w Europie Środkowo-Wschodniej. Przez kilka ostatnich lat zasiadał w zarządach EDF Polska, a następnie PGE Energia Ciepła, gdzie odpowiadał m.in. za inwestycje w sektorze elektrociepłowniczym oraz rozwój usług okołoenergetycznych. Pracował także jako konsultant w firmie doradczej ConEnergy.

– Decyzja Zarządu E.ON dotycząca powołania mnie na stanowisko Prezesa Zarządu innogy Polska jest dla mnie wielkim zaszczytem – powiedział dr Andrzej Modzelewski, Członek Zarządu innogy Polska. Przychodzi ona w wyjątkowym momencie, gdy jesteśmy coraz bliżej pełnej integracji ze strukturami Grupy E.ON, ale także w istotnym czasie fundamentalnych zmian na rynku energii. innogy Polska jako część międzynarodowej Grupy E.ON przyczyni się do szybkiej transformacji i modernizacji polskiego rynku energii. Dołożę wszelkich starań, abyśmy nadal w pełni realizowali swój potencjał, oferując naszym obecnym i przyszłym klientom stabilną, atrakcyjną i kompleksową ofertę energetyczną – dodał dr Andrzej Modzelewski.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij