Rusza kampania OSM Piątnica wspierająca Koktajle z białkiem serwatkowym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza kampania OSM Piątnica wspierająca Koktajle z białkiem serwatkowym

OSM Piątnica zapowiada intensywną kampanię wspierającą Koktajle z białkiem serwatkowym. W dniach od 5 lutego do 11 marca prowadzone będą działania promocyjne obejmujące kampanię telewizyjną, działania digital, aktywację z influencerami, komunikację w mediach społecznościowych oraz silne wsparcie PR.

Koktajle z białkiem serwatkowym to nowa kategoria produktów, w których składzie występuje świeże, nieprzetworzone białko serwatkowe, będące najbardziej wartościowym białkiem mleka. Koktajle z białkiem serwatkowym z Piątnicy dostępne są w 3 wariantach smakowych: Malina, granat i żeń-szeń, Mango, marakuja i owies oraz Banan, agrest i błonnik, a każda butelka zawiera aż 28 gramów pełnowartościowego białka. Połączenie świeżego białka serwatkowego i smakowitych owoców czyni z Koktajli unikalną przekąskę – niezwykle smaczną, a równocześnie naturalną, zdrową i odżywczą.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wpisane w trendy

Produkty funkcjonalne – o czystym, prostym składzie i dobroczynnym wpływie na zdrowie zyskują coraz większą popularność. Koktajle z białkiem serwatkowym doskonale wpisują się w ten trend. Są to pierwsze tego typu produkty na rynku zawierające świeże, nieprzetworzone białko serwatkowe. Jest to najlepiej przyswajalne białko mleka, które ma szczególnie korzystne oddziaływanie – odżywia organizm i pozytywnie wpływa na procesy regeneracyjne. Dodatkowo, poręczna butelka zapewniająca łatwość i wygodę spożywania sprawia, że Koktajle idealnie wpisują się w kategorię zdrowych przekąsek „on the go”.

Koktajle z białkiem serwatkowym – cud natury z Piątnicy

Koktajle z białkiem serwatkowym OSM Piątnica łączą w sobie cenne właściwości odżywcze oraz wyjątkowy smak. Produkty wyróżniają się naturalnym, prostym składem. Nie zawierają laktozy ani glutenu, przez co są lekkostrawne i dobre również dla osób z nietolerancjami pokarmowymi.

– Połączyliśmy naturalne, nieprzetworzone białko serwatkowe ze smakowitymi owocami. Może wydawać się to wręcz niemożliwe, aby coś było jednocześnie tak zdrowe i smaczne, lekkostrawne i bardzo pożywne, dietetyczne i dające tyle energii. Ale natura czyni cuda, a białko serwatkowe jest jednym z nich. Koktajle z białkiem serwatkowym to nasz sposób na zdrową, regenerującą przekąskę dla aktywnych – mówi Monika Jusińska-Zbiegniewska, dyrektor marketingu OSM Piątnica.

Silna marka, mocne wsparcie

Podczas trwającej 5 tygodni kampanii Koktajli z białkiem serwatkowym OSM Piątnica prowadzić będzie intensywne działania promocyjno-informacyjno-edukacyjne. Produkty będą wspierane spotami w TV, działaniami digital oraz kampanią komunikacyjną w social media. Planowane są także działania promocyjne w punktach sprzedaży oraz obecność w e-gazetkach handlowych.

Za kreację spotów, działania digitalowe oraz w social media odpowiada agencja Plej. Zakup mediów zrealizował dom mediowy Five Media, a kampanię digitalową realizuje Starcom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij