Oficjalny sklep YOPE na platformie Amazon UK otwarty

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Oficjalny sklep YOPE na platformie Amazon UK otwarty

Od stycznia produkty polskiej marki YOPE są dostępne w jej oficjalnym sklepie na AMAZON UK. Debiut na platformie to kolejny krok w długofalowej strategii sprzedażowej na świecie.

Dotychczas kosmetyki i środki czystości YOPE dostępne były stacjonarnie w sklepach sieciowych na terenie Wielkiej Brytanii, a portfolio produktowe obejmowało kategorie: pielęgnacja ciała, włosów oraz sprzątanie domu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wielka Brytania to jeden z naszych kluczowych rynków eksportowych. Naturalnym krokiem było więc otwarcie się na nowe możliwości sprzedaży, jakie daje własny sklep na platformie Amazon UK. Zależało nam, aby samodzielnie zarządzać kontem na platformie, mając pełny wpływ na wszelkie strategiczne decyzje. Wymagało to oczywiście wielu miesięcy przygotowań: rozpoznania rynku, planowania produkcji i logistyki na skalę światową oraz dopracowania procedur eksportowych. Dodatkowo zadbaliśmy o zbudowanie atrakcyjnego dla klienta storefrontu , a także o wsparcie marketingowe na platformie. To kolejny etap, dzięki któremu realizujemy cel globalnej rozpoznawalności marki – mówi Maciej Dulski, chief digital officer YOPE

Wśród dostępnych na Amazon UK produktów YOPE znajdują się pielęgnacyjne bestsellery marki: naturalne mydła w płynie i żele pod prysznic, kremy do rąk, balsamy i masła do ciała oraz szampony i odżywki do włosów. Oferta sprzedażowa obejmuje także produkty do sprzątania domu, takie jak: uniwersalne płyny do czyszczenia, płyny do mycia łazienki, płyny do podłóg oraz płyn do szyb.

– Otwarcie naszego sklepu na platformie Amazon UK to tylko początek ambitnej przygody YOPE ze światowymi marketplace’ami na całym globie. Nowe otwarcia wkrótce! – dodaje Maciej Dulski.

Produkty YOPE są obecnie dostępne w 20 krajach Europy, w tym w m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Czechach, Słowacji oraz Holandii. W Azji firmowe butiki marki działają m.in. w Nagasaki/Japonia/ oraz Hong-Kongu /Chiny/.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij