Elton John i Michael Caine w humorystycznej kampanii zachęcają do szczepienia przeciwko COVID

Elton John i Michael Caine w humorystycznej kampanii zachęcają do szczepienia przeciwko COVID

Elton John i Michael Caine wystąpili w najnowszej kampanii zrealizowanej na rzecz brytyjskiej służby zdrowia. Słynny wokalista oraz laureat Oscara w humorystyczny sposób zachęcają do przyjmowania szczepionki przeciwko koronawirusowi.

NHS to brytyjski odpowiednik naszego Ministerstwa Zdrowia. Niedawno instytucja zaprezentowała nową kampanię skierowaną do mieszkańców Wielkiej Brytanii, za pomocą której chce zachęcić ich do szczepienia przeciwko COVID.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym celu NHS zaangażowało Eltona Johna i Michaela Caine’a – dwóch słynnych Brytyjczyków – którzy ze względu na swój podeszły wiek znajdują się grupie podwyższonego ryzyka w związku z panującą pandemia. 

Wokalista oraz laureat Oscara wystąpili w spocie, który został wystylizowany na nagranie do casting do jakiejś nowej produkcji. W reklamie Elton John i Michael Caine używają kwestii pochodzących ze swoich najbardziej znanych utworów, a także ról, aby zachęcić brytyjskie społeczeństwo do przyjmowania szczepionki przeciwko koronawirusowi.

PS

Free Now wprowadziło nową usługę – firma zwróci koszty przejazdu do punktów, w których odbywają się szczepienia przeciwko Covid-19. Oferta dostępna jest w obrębie 7 polskich miast: Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Poznania, Wrocławia, Łodzi i Katowic.

PS2

Lidl w Stanach Zjednoczonych zapowiedział, że będzie nagradzał tych pracowników, który zaszczepią się przeciwko Covid-19. Każdy z nich otrzyma premię w wysokości 200 dolarów. Czy taka forma zachęcania do szczepień jest dobra?

PS3

Brytyjski organ nadzoru reklamowego orzekł, że najnowsza reklama Ryanaira pod hasłem „Zaszczep się i leć” promuje nieodpowiedzialne wzorce zachowań. W związku z tym linie lotnicze otrzymały zakaz emisji spotu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij