Senat czyta bajkę na motywach wiersza Brzechwy i zachęca do szczepienia się

Senat czyta bajkę na motywach wiersza Brzechwy i zachęca do szczepienia się

W ubiegłym tygodniu w Senacie odbyła się premiera spotu, zachęcającego do szczepień przeciwko COVID-19. W animowanym filmie z udziałem członków Komisji Zdrowia oraz ekspertów komisji, opartym na motywach wiersza Jana Brzechwy „Żuk”, senatorowie przekonują, dlaczego warto przyjąć szczepionkę.

Pod koniec ubiegłego roku polski rząd zainicjował kampanię pod hasłem #SzczepimySię, zachęcającą społeczeństwo do szczepienia się przeciwko COVID-19. W ramach akcji na początku stycznia br. Kancelaria Premiera zaprezentowała spot z udziałem Cezarego Pazury, w którym aktor przekonywał, że szczepienie to nie tylko nasza prywatna sprawa. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kilka dni temu swój własny spot zaprezentował Senat. Animowany film, w którym wystąpili członkowie Komisji Zdrowia oraz eksperci komisji, oparty jest na motywach wiersza Jana Brzechwy „Żuk” – w wideo senatorowie, czytając bajkę o żuku i biedronce, przekonują, dlaczego warto przyjąć szczepionkę.

Jak czytamy w komunikacie Centrum Informacyjnego Senatu, twórcy spotu wybrali ten rodzaj formuły dla promocji idei szczepień zakładając, że będzie się ona wyróżniała i nie zginie w codziennym natłoku informacyjnym.

PS

Free Now wprowadziło nową usługę – firma zwróci koszty przejazdu do punktów, w których odbywają się szczepienia przeciwko Covid-19. Oferta dostępna jest w obrębie 7 polskich miast: Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Poznania, Wrocławia, Łodzi i Katowic.

PS2

Elton John i Michael Caine wystąpili w najnowszej kampanii zrealizowanej na rzecz brytyjskiej służby zdrowia. Słynny wokalista oraz laureat Oscara w humorystyczny sposób zachęcają do przyjmowania szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij