Rafał Krawczuk, Łukasz Klimczak, Dorota Wojtczak oraz Dominik Górka w nowym zarządzie Klubu Agencji Eventowych SAR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rafał Krawczuk, Łukasz Klimczak, Dorota Wojtczak oraz Dominik Górka w nowym zarządzie Klubu Agencji Eventowych SAR

W styczniu br., w czasie Walnego Zgromadzenia członkowie Klubu podsumowali najważniejsze projekty realizowane w latach 2019-2020 oraz wybrali nowy zarząd, który wyznaczy cele na kolejną kadencję. Do zarządu weszli: Dorota Wojtczak (Emlab / Grupa S/F) oraz Dominik Górka (LiveAge), dla których będzie to druga kadencja, a nowymi członkami zarządu zostali – Rafał Krawczuk (Plej) oraz Łukasz Klimczak (Bespoke).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W najbliższych miesiącach zarząd KAE SAR skupi się na redefinicji branży eventowej oraz wsparciu agencji członkowskich w nowej sytuacji biznesowej, związanej z rozwojem kompetencji w obszarze komunikacji live.

– Od lat Plej działa aktywnie w Klubie Agencji Eventowych SAR, a ostatnie miesiące pokazały, jak ważny jest wspólny, silny głos branży i udowodniły, że jako grupa jesteśmy znacznie bardziej słyszalni niż jako pojedyncze podmioty. Przed nami kolejne miesiące pełne wyzwań, ciężkiej pracy i walki o eventy. Bycie częścią zarządu KAE SAR to dla mnie zaszczyt i dowód zaufania kolegów z branży, którego postaram się nie zawieść – przekonuje Rafał Krawczuk, członek zarządu Klubu Agencji Eventowych SAR, CEO agencji Plej.

– Nasza branża cały czas zmaga się z ograniczeniami związanymi z pandemią. Przed nowym zarządem trudny rok, w trakcie którego będziemy musieli odpowiedzieć sobie na pytanie czym są agencje eventowe w tzw. nowej normalności. Będziemy też przekonywali Klientów, że profesjonalizm, jaki reprezentują członkowie KAE SAR, z powodzeniem można przełożyć na komunikację w sferze online i wykorzystanie ich zasobów w tym trudnym nadal czasie – powiedział Łukasz Klimczak, członek zarządu Klubu Agencji Eventowych SAR, COO agencji Bespoke.

Dodatkowo, w ramach pełnienia funkcji członka zarządu KAE SAR, Łukasz Klimczak będzie reprezentował branżę eventową w Radzie Przemysłu Spotkań i Wydarzeń (TUgether).

Klubu Agencji Eventowych działa w ramach Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR i został założony w 2012 roku.

Aktualnie Klub tworzy 11 agencji: BESPOKE, EL PADRE, EMLAB (GRUPA S/F), IBENTO, IMAGINE NATION, LIVE AGE, MINISTRY OF CREATIVITY, MEA GROUP, PLATIGE IMAGE, PLEJ oraz POWER.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij