PUMA nawiązuje współpracę z mistrzem świata i rekordzistą Ligi Mistrzów Raphaëlem Varanem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PUMA nawiązuje współpracę z mistrzem świata i rekordzistą Ligi Mistrzów Raphaëlem Varanem

PUMA podpisała długoterminowy kontrakt z zawodnikiem Realu Madryt i reprezentacji Francji Raphaëlem Varanem. Jako jeden z najszybszych obrońców na świecie, Varane będzie występował w super lekkich korkach PUMA ULTRA.

W seniorskiej reprezentacji Francji Varane zadebiutował w wieku zaledwie 19 lat, do tej pory występując w ponad 70 meczach dla swojego kraju. Reprezentował Francję zarówno na Mistrzostwach Świata w 2014 roku, gdzie został nominowany do nagrody dla najlepszego młodego piłkarza, jak i na Mistrzostwach Świata w 2018 roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Raphaël Varane będzie fantastycznym ambasadorem marki PUMA. Jest uzdolniony technicznie, a w połączeniu z ponadprzeciętną szybkością i siłą jest uważany za jednego z najlepszych obrońców na świecie – powiedział Johan Adamsson, global director of Sports Marketing and Sports Licensing w PUMA.

– Jestem zachwycony, że mogę dołączyć do rodziny PUMA na tym etapie mojej kariery i w bardzo ekscytującym okresie dla marki. PUMA była dla mnie naturalnym wyborem i jestem zachwycony, że mogę dołączyć do grona jednych z najlepszych graczy w historii piłki nożnej. Czuję, że dzielimy wiele wspólnych wartości, w szczególności spojrzenie PUMA na zrównoważony rozwój, co otwiera możliwości współpracy w obszarach wykraczających poza piłkę nożną – powiedział Raphaël Varane.

Varane zadebiutował w barwach Lens w wieku 17 lat, a następnie wystąpił w ponad 300 meczach w Realu Madryt. Zdobył 18 najważniejszych trofeów na poziomie klubowym, w tym trzy tytuły mistrza LaLiga, jedno Copa Del Rey, cztery razy sięgał po puchar Ligi Mistrzów i puchar Klubowych Mistrzostw Świata. W wieku zaledwie 24 lat Varane po raz trzeci w swojej karierze wygrał Ligę Mistrzów, stając się najmłodszym piłkarzem, który dokonał takiego wyczynu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij