All Hands z obsługą komunikacji Stowarzyszenia Tęcza

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
All Hands z obsługą komunikacji Stowarzyszenia Tęcza

Agencja marketingowa All Hands rozpoczęła współpracę w obszarze komunikacji ze Stowarzyszeniem Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Tęcza.

Misją Stowarzyszenia jest niesienie pomocy i rehabilitacja dzieci, młodzieży i osób dorosłych – niewidomych i słabowidzących. Szczególną troską obejmuje osoby ze sprzężoną niepełnosprawnością, które wcześniej znajdowały się poza systemem wsparcia. Rozwija również działania profilaktyczne, których celem jest ochrona dzieci przed trwałą niepełnosprawnością. Stowarzyszenie Tęcza jest jedną z najstarszych, polskich organizacji pozarządowych, istnieje od 30-stu lat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach umowy agencja będzie prowadziła na rzecz klienta działania z zakresu budowania strategii komunikacyjnej oraz planowania kampanii fundraisingowych we współpracy z partnerami biznesowymi.

Działania z ramienia All Hands Agency prowadzi zespół pod kierownictwem Dobrosławy Gogłozy, head of strategy. Dobrosława Gogłoza ma wiele lat doświadczenia w doradztwie organizacjom pozarządowym w Polsce i za granicą.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij