The Toughest Athletes: Nike w nowym spocie celebruje siłę kobiet i składa hołd obecnym oraz przyszłym matkom

The Toughest Athletes: Nike w nowym spocie celebruje siłę kobiet i składa hołd obecnym oraz przyszłym matkom

Nike wystartował z nową kampanią pod hasłem „The Toughest Athletes”. W jej ramach powstał inspirujący spot, za pomocą którego marka składa hołd wszystkim matkom oraz kobietom w ciąży i celebruje ich siłę.

Po mocnej kampanii z 2019 roku, w której Nike złożył hołd kobietom i inspirował je do pokonywania wyzwań i osiągania sukcesów, marka powraca z nowym, motywującym spotem. Tym razem brand postanowił poruszyć temat macierzyństwa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W reklamie, stworzonej we współpracy z agencją Wieden + Kennedy London, widzimy ujęcia sporstmenek z różnych dyscyplin sportowych, które albo są już matkami, albo dopiero nimi zostaną. W poszczególnych scenach widzimy m.in. Serenę Williams, Biancę Williams oraz Alex Morgan. Co ciekawe, każda z bohaterek spotu została nagrana w prywatnych i nierzadko intymnych okolicznościach, wyłącznie przez najbliższe im osoby. 

Za pomocą tej kampanii marka Nike celebruje siłę kobiet i jednocześnie składa hołd wszystkim obecnym oraz przyszłym matkom. 

Kampania zbiegła się z premierą pierwszej kolekcji marki stworzonej z myślą o kobietach w ciąży. 

PS

Pod koniec ubiegłego roku YouTube zaprezentował zestawienie dziesięciu najpopularniejszych reklam na platformie w 2020 roku. Na miejscu pierwszy znalazł się spot marki Nike zatytułowany „Never Too Far Down”, który wygenerował 117,7 mln wyświetleń.

PS2

W połowie ubiegłego roku marka Nike zaprezentowała nowy spot pod hasłem „You Can’t Stop Us”, w którym składa hołd wszystkim sportowcom przełamującym bariery i walczącym z przeciwnościami losu, takimi jak chociażby pandemia koronawirusa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij