Olej „Kujawski” został wyróżniony tytułem Superbrands 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Olej „Kujawski” został wyróżniony tytułem Superbrands 2021

Olej „Kujawski” doceniono w tegorocznej edycji badania Superbrands, które jest największym w Polsce konsumenckim badaniem siły i wizerunku marki. Wyróżnienie jest kolejnym dowodem na to, jak silną pozycję na rynku ma marka oleju „Kujawskiego”.

Produkowany przez ZT Kruszwica S.A. olej „Kujawski”, to lider polskiego rynku w kategorii olejów jadalnych. Marka konsekwentnie buduje spójny i atrakcyjny dla konsumentów wizerunek oparty na naturalności, polskości i tradycji. Elementy te zyskują potwierdzenie w każdym etapie życia produktu. „Olej Kujawski” uzyskiwany jest z naturalnych składników - starannie wyselekcjonowanych nasion w procesie pierwszego tłoczenia. Do produkcji oleju wykorzystywany jest rzepak pochodzący z polskich upraw, a tradycja regionu Kujaw jest stałym elementem tożsamości marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zespół marketingu, odpowiedzialny za markę „Kujawski”, stale analizuje trendy rynkowe by zaspokajać zmieniające się potrzeby konsumentów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. W odpowiedzi na te potrzeby, z sukcesem wprowadza na rynek innowacyjne produkty, które zawsze pozostają wierne jej wartościom, z których nadrzędną jest naturalność - zarówno składników, jak i procesu produkcji. Obecnie portfolio produktów sygnowanych marką „Kujawski” obejmuje: olej „Kujawski”, olej „Kujawski 3 ziarna”, oleje smakowe „Kujawski”, oraz oleje tłoczone na zimno „Kujawski”.

– Tytuł Superbrands przyznany kolejny raz marce Kujawski to dowód na to, jak silną pozycję na rynku ma nasza flagowa marka. Cieszymy się, że znajduje ona uznanie zarówno wśród konsumentów, jak i ekspertów. To wyróżnienie potwierdza , że olej „Kujawski” stanowi pewny wybór, i gwarancję najwyższej jakości, które szczególnie w obecnym czasie są dla konsumentów kluczową wartością. Rezultaty badań jednoznacznie pokazują, że nasza marka ma największą świadomość, siłę i zaufanie na rynku – komentuje Agnieszka Jastrzębska, marketing manager, ZT Kruszwica S.A.

Badanie Superbrands od ponad 25 lat wyłania najsilniejsze marki na danym rynku. W Polsce jest największym konsumenckim badaniem siły i wizerunku marki. Za jego realizację odpowiada instytut badawczy ARC Rynek i Opinia. W tegorocznej edycji ponad 2 000 marek zostało podanych ocenie ponad 10 000 respondentów, a także ekspertów z dziedziny marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR, zasiadających w Radzie Marek Superbrands.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij