Pepsi x Peeps: Z okazji Wielkanocy Pepsi wprowadza napój o cukierkowym smaku

Pepsi x Peeps: Z okazji Wielkanocy Pepsi wprowadza napój o cukierkowym smaku

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy Pepsi nawiązało współpracę z marką Peeps i wprowadziło do swojej oferty napój o nowym, cukierkowym smaku. Nie będzie on jednak dostępny w regularnej sprzedaży.

Pepsi x Peeps to gazowany napój o smaku marshmallow – Ci, którzy już mieli okazję skosztować produkt, twierdzą, że smakuje jak „płynne cukierki”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka wprowadziła do swojej oferty napój z uwagi na zbliżającą się Wielkanoc, a także nadchodzącą coraz wielkimi krokami wiosnę. Niestety nie będzie on dostępny w regularnej sprzedaży – aby go zdobyć, należy opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie, przedstawiające ulubione wiosenne aktywności – oczywiście z zachowaniem wszelkich zaleceń sanitarnych w związku z pandemią koronawirusa. 

Do wygrania jest zestaw z trzema opakowaniami napoju Pepsi x Peeps w kolorach niebieskim, różowym i żółtym. Natomiast wybrane 10 osób otrzyma „epicką, kolekcjonerską paczkę” od Pepsi. 

PS

W 2019 roku z okazji Wielkanocy IKEA wprowadziła do sprzedaży czekoladowego króliczka wielkanocnego, którego możemy złożyć sami.

PS2

Z okazji tegorocznej Wielkanocy z każdego zakupionego całego ciasta w kawiarniach Green Caffè Nero przekaże 5 zł na rzecz Przychodni dla Bezdomnych w Warszawie, prowadzonej przez Stowarzyszenie „Lekarze Nadziei”. Akcja będzie miała finał w Wielki Piątek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij