Milion odsłon na YouTube w 6 dni? Pomożesz?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Milion odsłon na YouTube w 6 dni? Pomożesz?

Studenci III roku Communication Design poznańskiej School of Form w ramach projektu VIDEO VIRALE przygotowali 6 video dla 6 organizacji pozarządowych. Ich cel to pomoc. I zebranie miliona kliknięć na YouTube w 6 dni.

Opiekunem projektu jest dr Monika Górska z Fabryki Opowieści.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse
  • Wyzwanie 1: w 6 tygodni realizacja 6 video virali dla 6 organizacji pozarządowych
  • Wyzwanie 2: milion odsłon na YouTube w 6 dni

POMÓŻ NAM ZARAŻAĆ WIARĄ W CZŁOWIEKA I UDOSTĘPNIJ TE FILMY ZNAJOMYM!

Chciałem być...

Kim chciałeś zostać jak byłeś małym dzieckiem? Czy marzenia się spełniają? Czym skutkuje nierozwijanie talentu? To film stworzony przez studentów School of Form dla organizacji pozarządowej - Fundusz Stypendialny TALENTY. Studenci wyruszyli w miasto z czerwonym fotelem, by zaprosić do rozmowy zwykłych ludzi. Aby poznać ich historie i znaleźć odpowiedź - receptę na szczęście. 

Czy umiesz czytać bajki? 

Film, który został stworzony w ramach akcji „Oddział Bajka - Wędrująca Szpitalna Biblioteka", porusza tematykę bliskości tworzącej się podczas czytania bajek dzieciom. Więcej informacji o akcji na stronie: www.oddzialbajka.pl

Na co wydasz 5,50?

Film wspiera akcję "Litr paliwa zamiast piwa" i pomaga podopiecznym Stowarzyszenia na Tak  zebrać środki na transport do ośrodków na rehabilitację. Dla jednej osoby 5.50 to niewiele, ale zebrane od grupy ludzi zapewniają uśmiech na twarzy osób potrzebujących.

CZŁOWIEK KOKON

21 marca Dzień Motyla Dniem Wrażliwości. Pomysłodawcami Dnia Motyla są wolontariusze poznańskiego Hospicjum Palium, którzy chcą namówić ludzi do okazania odrobiny wrażliwości drugiej osobie. Chcą namówić do zrzucenia ciasnego i niewygodnego kokona codzienności, gdyż to, co dajemy dobrego od siebie, prędzej czy później wraca do nas ze zdwojoną siłą!

Rozbudowę poznańskiego hospicjum można wspomóc poprzez www.siepomaga.pl/r/hospicjum 

 Było sobie życie

Scenariusz video napisało życie, życie Justyny Husarek, która od 6 lat walczy z chłoniakiem. Przeszła kilkadziesiąt chemioterapii i dwa autoprzeszczepy. W lutym tego roku usłyszała, że lekarze nie mają więcej pomysłów na leczenie. Wtedy do akcji wkroczyła Drużyna Szpiku, wzięli sprawę w swoje ręce – przyjazd do Poznania, wizyta u profesora Komarnickiego i SZANSA! Justynę może uratować przeszczep szpiku kostnego od dawcy niespokrewnionego. To dla Justyny teraz szukamy dawcy szpiku, ale „takich Justyn” w Polsce i na świecie są setki, tysiące, miliony. Oddanie szpiku nie boli, nie zabiera dużo czasu, nic nie kosztuje i naprawdę może uratować życie, nie tylko Justyny.

Filmik ma pokazać, jak ważne jest myślenie o innych i o sobie, o chorobie i zdrowiu. Ma uświadomić, że niewielkim gestem – zapisaniem się do bazy dawców i, jeśli będzie to konieczne, oddaniem szpiku – można uratować komuś życie. TY MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE! Ma też pokazać, kruchość i ulotność chwil – dziś jesteś królem życia, masz plany, ambicje, a jutro diagnoza, szpital i bezsilność. A co, jeśli nie znajdzie się twój bliźniak genetyczny…? Zobacz jak możesz pomóc na www.facebook.com/druzynaszpiku lub www.darszpiku.pl

Demokracja is not Dead 

W większym lub mniejszym stopniu mamy to na co dzień. Dostęp do mediów, internetu, prasy. Kontakty z ludźmi pozbawione niepewności, a opierające się na wzajemnym zaufaniu. Wolność słowa i wyboru. Oczywiście dużo jest jeszcze do zrobienia, bo demokracja ma wiele twarzy. A co było gdyby tego zabrakło?

Kluczem jest współdziałanie. Fundacja Edukacja dla Demokracji, studenci School of Form i Fabryka Opowieści wzięli na warsztat temat demokracji i tego, jak jest ona postrzegana przez przedstawicielki i przedstawicieli Pokolenia Y.

Walkę studentów o milion kliknięć można wspierać także na Wykopie: www.wykop.pl/ramka/1949750/klikasz-czy-nie-masz-czasu-na-pomaganie-i-inne-pierdoly

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij