Kreatywny pomysł Castoramy na obecną sytuację

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kreatywny pomysł Castoramy na obecną sytuację

Jeśli coś może się zepsuć, to na pewno zepsuje się w nieodpowiednim momencie. Ale co zrobić, gdy sklepy są zamknięte? Castorama ma na to odpowiedź i podpowiada swoim klientom, jak w obecnych realiach mogą bezpiecznie zrobić niezbędne zakupy dla domu. Wspólnie z ekipą z „5 sposobów na” marka przygotowała klip, który podbija serca Internautów – „Zamknięte sklepy? CASTORAMA CI POMOŻE!”.

Bohaterami filmu są twórcy „5 sposobów na”, z którymi Castorama współpracuje od wielu lat. Kampanie zrealizowane we współpracy z marką zaliczane są do najbardziej udanych w historii polskiego YouTube.

Najnowszy film, to humorystyczna opowieść o różnych domowych usterkach i problemach, jakie mogą one spowodować w sytuacji zamknięcia sklepów z asortymentem do napraw i remontów. Twórcy w zabawny sposób pokazują, że niektóre naprawy są niezbędne do codziennego funkcjonowania i podpowiadają widzom, w jaki sposób obecnie mogą uzyskać pomoc w Castoramie. Luźną, wywołującą uśmiech fabułę obejrzało już ponad 240 tysięcy osób, zdobywając wiele pozytywnych opinii i komentarzy ze strony odbiorców.

O jakich rozwiązaniach Castoramy informuje 5 sposobów na?

Dzięki krótkiemu wideo, klienci sieci mogą dowiedzieć się, że pomimo zamknięcia wewnętrznej powierzchni sprzedaży, doradcy Castoramy działają jak zawsze dla klientów, są do ich dyspozycji i chętnie im pomogą. Potrzebne produkty można zamówić online bądź przez telefon z możliwością odbioru zamówienia w specjalnie przygotowanym punkcie przy sklepie – do 2 godzin od złożenia zamówienia, bezpłatnie i z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Z kolei osoby, które wolą odebrać zamówienie w domu, mogą skorzystać z usługi „zamów z dostawą” pod dowolny adres lub do Paczkomatu® InPost. Dodatkowo klienci w dalszym ciągu mają możliwość skorzystania z usług, zwrotów, czy też reklamacji.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij