Kanał Sportowy przechodzi na TY

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kanał Sportowy przechodzi na TY

Marka Tyskie nawiązała stałą współpracę z Kanałem Sportowym – najpopularniejszym w Polsce kanałem internetowym o tematyce sportowej. Tyskie zostało partnerem przechodzenia na TY w programach Kanału Sportowego, w tym m.in. w HejtParku.

Założony przez dziennikarzy: Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego Kanał Sportowy oficjalnie wystartował w marcu 2020 roku. Kanał na platformie YouTube subskrybuje już 423 tysiące ludzi, a materiały przygotowane przez redakcję obejrzano 111 milionów razy. Kanał wyróżnia merytoryczne podejście do treści i umiejętność zaangażowania widza w bezpretensjonalnej formie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Mateusz, Michał, Tomek i Krzysiek wnieśli do Kanału różnorodne doświadczenia od wcześniejszych pracodawców. Mają różne poglądy, temperament czy poczucie humoru, ale mimo tych kontrastów tworzą wyjątkowy projekt. Widzimy tutaj analogię do naszej platformy Przejdźmy na TY. W Kanale Sportowym tak jak w sporcie <<Więcej nas łączy niż dzieli>> dlatego bardzo się cieszymy, że Tyskie dołącza do tego przedsięwzięcia – mówi Paweł Drubkowski, brand manager marki Tyskie w Kompanii Piwowarskiej.

Współpraca z Kanałem Sportowym jest kolejnym etapem realizacji strategii komunikacji marki związanej ze sportem i najważniejszymi dla kibiców wydarzeniami. W ubiegłym tygodniu premierę miał spot reklamowy Tyskiego z udziałem Mateusza Borka i Karola Bieleckiego oraz polskich kibiców. W ten sposób świętowano przedłużenie współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Tyskie jako oficjalne piwo towarzyszyło i będzie towarzyszyć kibicom podczas meczów Reprezentacji Polski w siatkówce i piłce nożnej. Marka współpracuje również ze Stadionem Narodowym.

Za obecność marki Tyskie w Kanale Sportowym i działania komunikacyjne odpowiada Huta 19 im. Joachima Fersengelda.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij